2733
2734

۹سال از عقدمون میگذشت ۷سال از عروسی یه بچه ۳ساله داریم ۴سال پیش هم اومدم جدا بشم اما دیدم حامله ام برگشتم خیلیییییی با هم دعوا داریم دعواهای خیلی بد 

ارامش ندارم باهاش حالم خوب نیست 

مردم هی بهم میگن این که زن باز نیست معتاد نیست انگار فقط دلیل جدایی این چیزاست اون حتی همین الانم که کارش گیره و میگه برگرد یهبار التماس میکنن  سه بار فحش میده و کلی بد دهنی میکنه 

خیلی اختلاف فرهنگی داریم خیلی ازش، کینه دارم

خیلیا هم اینجا منو میشناسن  میدونن عاطی ۷۴ چند ساله فقط تاپیک دعوا میزنه. بهم بگید چیکار کنم هی میگه یه شانس دوباره بده میترسم بدم و باز پشیمون بشم عین هر سری و دیگه تا اینجای مراحل طلاق رو اومدم میترسم بعد بازم از نو

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم ادم بد دهن اصلاح نمیشه مگه اینکه دیگه خیلی خودش رو کنترل کنه که اینجوری تو میگی‌فکر نکنم

بچه اگه تو یه محیط اروم با یکی از والدین باشه بهتره تا خونه پر ازدعوا

2731
خوب خونه بزنه به نامت با حق طلاق

خونه به نام خودمه حق طلاق عمرا نمیدهـ

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

وقتی همه چیز تموم شد زندگی رو از نو باید شروع کنی 

الانم اگر برگردی باید از نو شروع کنی 

فرقی نمی کنه 

اما من توصیه میکنم برگرد  وقتی داره التماستو میکنه تعهد ازش بگیر و برگرد به خاطر بچتون 

ولی تغییر کن واگرنه همون رفتارها را میبینی 

وقتی تغییر کنی اونم تغییر میکنه 

مشکلت اینه سعی داری شوهرتو عوض کنی اما خودتو نه

وقتی همه چیز تموم شد زندگی رو از نو باید شروع کنی  الانم اگر برگردی باید از نو شروع کنی  ...

بهم نمیخوریم همو درک نمیکنیم اصلا مناسب هم نیستیم. 

بهم نمیخوریم همو درک نمیکنیم اصلا مناسب هم نیستیم. 

پس چطور ۹ سال کنار هم بودید 

این ۹ سال نشون میده وجه اشتراک زیاد داشتید 

الان وقت این نیست بگین به هم نمیخوریم 

بعد از ۹ سال! 

پس چطور ۹ سال کنار هم بودید  این ۹ سال نشون میده وجه اشتراک زیاد داشتید  الان وقت این نی ...

اخه فقط تحمل بیجا بود دوست داشتن کنار هم نگهمون داشته بود و بسته به شرایط خیلی تحمل کردیم ولی دائم جنگ و دعوت بود دیگه خسته شدم. 

خوب خونه بزنه به نامت با حق طلاق

وقتی ارامش نداره خونه میخواد چیکار، ده تا خونه داشته باشه وقتی ارامش نداره به چه دردش میخوره

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
عواقب طلاق اوتقدر سنگینه که نمی ارزه اونم با بچه  مگر مشکلات خیلی عجیب غریب و حل نشدنی وجود دا ...

ااخه اینقدر از خودش و خونوددش کینه دارم اینقدر میبینم تو انتخابم اشتباه کردم چون ۱۹سالم بود ازدواج کردم الان میبینم یه چیز دیگه میخوام دیگه حتی دوست داشتنی هم برام نمونده فقط دلم میسوزه گاهی البته جدیدا یکمم دلم براش تنگ میشه. 

اخه فقط تحمل بیجا بود دوست داشتن کنار هم نگهمون داشته بود و بسته به شرایط خیلی تحمل کردیم ولی دائم ج ...

چون هیچ کدومتون قبول نمیکنید تو زندگی باید بالغانه رفتار کرد و به تفاوت های خم احترام بگذارین 

چون گذشت ندارید و مغرور و لجبازین

میخواین بگین من بردم.