2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9266 بازدید | 258 پست
استارتر ببین چقدر راحت میشه قصه پردازی کرد پشت کسی ؟ شادی میخواد بگه به همین اسونی مردم حرف میزنن و ...

دقیقا منظورم همین بود فرشته جان.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
به یه مرد هی بگی مادرت خرابه میشه دوباره باهاش زندگی بی نقص داشت؟! انرژی منفی نمیخواد دیگه  ...

بعضیا خدای انرژی مثبت کذایی ان

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر لوس بدبختش پیامارو نشونش داده، ما شهرمون کوچیکه، نمیدونم چه گندی زده که همه پشت سرش بش حرف میزنن ...

خوب اگه همه میشناسن و میگن بدنامه ، تو که برات مهمه و اینقد به روی خودشو و شوهرت میاری،چرا باهاش ازدواج کردی

تازه پسره هم  که یبار جدا شده

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم

ببخشید توهین منظورت فحش رکیکه؟ فحش ناموسی؟

لطفا جوابمو بده مهمه برام

چون منم میخاستم از یکی شکایت کنم بهم پیام داده و فحش داده اما همسرم گف کاری از پیش نمیبری          این حرفا که شکایت نداره

2731
راستش من دارم با خودم فکر می کنم شما چرااااا زن مردی شدی که زن طلاق داده بوده و بقول شما مادرش به بد ...

سوال منم بود

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم
به یه مرد هی بگی مادرت خرابه میشه دوباره باهاش زندگی بی نقص داشت؟! انرژی منفی نمیخواد دیگه  ...

تو دعوا بوده. عذر خواهی کرده. مادرشوهرشم بخشیده. حالا شما قدرت بخشش نداری یه حرف دیگه س

لبیک یا حسین (ع)
بیچاره مادرشوهرت و شوهرت نمونه ی بارز پاچه ورمالیده !!!

حرف دهنتو بفهم، تو اگه چند روز تو خونه بشینی و شوهرت بره ور دل ننشو ننش انگار نه انگار، لابد توام پاچه ورمالیده میشی

اومدم ادامه اش رو بنویسم، دیدم شما نوشتی.

مسلما مردم اون شهر اگه به همین راحتی راجع به مادر همسر استارتر حرف میزنن، خیلی راحت تر می تونن ازدواج اینها رو تحت الشعاع عیب و علتی بدونن

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2740
خوب اگه همه میشناسن و میگن بدنامه ، تو که برات مهمه و اینقد به روی خودشو و شوهرت میاری،چرا باهاش ازد ...

من تو آزمایشگاه حتی پشیمون شدم، اما مادرش ولکن قضیه نبود، زنگ پشت زنگ، اس پشت اس، هی مخمو کار میگرفت وگرنه من جواب منفی داده بودم، کاش پام میشکست و نمیرفتم مغازش

منم از یکی از بیمارام به خاطر فحاشی و ایجاد مزاحمت شکایت کردم و حکم 70 ضربه شلاقشم گرفتم. 2بار مامور فرستادم در خونشون ولی پیداش نکردن. رضایت هم ندادم. هروقت بگیرنش یا جلوم سبز بشه میتونم سریع زنگ بزنم بیان ببرنش شلاقشو بزنن تا حرف زدن یاد بگیره

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
تو دعوا بوده. عذر خواهی کرده. مادرشوهرشم بخشیده. حالا شما قدرت بخشش نداری یه حرف دیگه س

توي دعوا به مادرشوهرت انگ خراب بودن و بدكاره بودن بزني؟!😳😐🤐

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم

نه عزیزم ندارم 

اگه کسی به مادرم یا خودم توهین ناموسی کنه افتخار میکنم که قدرت بخششو ندارم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706