2737
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9255 بازدید | 258 پست
شما خیلی با ادب تشریف داری، اون که دمشو باید بذاره رو کولش تویی و امثالت، که بدون اینکه من مزاحمتی ب ...

کوه ادب و شعور اگه پستمو درست میخوندی میفهمیدی که منظورم طرفداری ازتو بود که همه داشتن بهت بد میگفتن ولی حالا باید بگم بیچاره شوهر و مادرشوهرت با این طرز رفتار و ادبت 

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم همينو بگم كه پست استارترو خوندمو مطمئن تر شدم .

يه زماني آدما واقعاً كم ميارن ، اينكه ببيني چقققدر لهت كردن ، اونموقع ديگه عفت كلام و فرهنگو همرو ميزاري كنار ...

من كسيو دورم ديدم كه قاري قرآن بود افتاد تو يه خانواده ي وحشي و بي فرهنگ و داغون ، چادر از سرش نمي افتاد ، حالا بيايد الان ببينيدش ....

يه وقتايي آدمو به جنون ميكشونن ، استارتر از اول ازدواجش غلط بوده .

ولي حالا كه انتخاب كردي يعني شوهرتو پسنديدي ، يعني دوسش داشتي ، به احترام اون حرفي نزن .

اصن يك درصد ميگيم مادرش آره ، تو به خاطر شوهرت خانمي كن و نگو ، خيليم داري اذيت ميشي از اون شهر برو .

اگه ميتوني بعد يه مدت برو حلاليت بگير ، اين مردم به حضرت مريمم كلي انگ زدن به يه زن مثلاً به خودش ميرسه اونم تو يه شهر كوچيك نزنن ؟؟؟

يك لحظه فكر كن كلي حرف پشت خواهرته ، اگه واقعاً چيزي نديدي قبول ميكني ؟؟؟

با رفتاري كه پيش گرفتي از شوهرت يه چلمن بار مياري ، خودت داري خودتو بدبخت ميكني ، يكم به خودت بيا ، نميتوني جدا شو و تمومش كن ...

2731