2752
2734

خیلی زیاد شده یعنی واقعا باید مراقب بود حالا چجوریشو نمیدونم خیلی از دخترارو الان دو رو بر مردای زن دار هستن اخه بگو احمق چی میخوای از این زندگی چرا میخوای یه خانواده رو از هم بپاشونی واقعا یه لحظه خودتو بزار جای زن اون اقا حاضر بودی تحمل کنی واقعا؟هدفت چیه فکر کردی مرده زن و بچشو ول میکنه میاد تورو میگیره چرا میخواد ته مونده غذای یکی دیگه رو برداری اینهمه پسرای مجرد ریخته خب برو سراغ اونا 

اون مرد نفهمه نمیفهمه احمقه تو چرا خودتو بازیچه دست یه مرد هوس باز میکنی امروز با توعه شبش با زنش واقعا چندشت نمیشه عوقت نمیگیره 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 
خدا آدم و به حال خودش وا نزاره، والا به خدا از خدا بی خبرن اینا

اخه به چه قیمتی خودشونو به باد میدن و دستمال این مدل مردا میشن 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه تاپیکی بود دختره خیر سرش معلم بود دوس دختر یه مرد متاهل بود می دونست هم مرده زن داره . رابطه ج... هم با مرده داشت. می گفت وابسته مرده شده و اصلا نمی تونه کات کنه.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

این زنا و دخترا فقط ی مشت ادم ه..ه و پست فطرت و بی وجدانن فقط بخاطر ه..س خودشون میرن با مرد زن دار بعد اینقدر احمقن فکر میکنن مرده زنشو ول میکنه خود خرابشو بگیره ..الهی سرشون بیاد تا طعم خیانتو بچشن کثافتا

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

موافقم باهات کاملا😘

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
اخه به چه قیمتی خودشونو به باد میدن و دستمال این مدل مردا میشن 

یکی بخاطر پول ..یکی بخاطر حماقت ..و حتی یکی از رو مجبوری ..این مردا هم خیلی حال به هم زن هستن جامعه کلا کثیف شده اول ها میشنبدی خبر خیانت و اینا دهن آدم دو متر باز میموند الان هر روز یه خبر میشنوی 

یکی از همینا زندگیمو پاشوند شوهرم عقدش کرد الانم میگه با دوتا بچه جدا بشیم😔

سرش میاد شک نکن

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2706