2752
2734

کسی نیاز ب در دل و راهنمایی داره اینجا ببگه من سعی میکنم تا حد تلاشم راهنمایی کنم

البته زیاد نمیتونم باشم میتونین تایپ کنین بعدا جواب بدم

🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبلا تعرض از طرف یکی از اعضای خانواده داشتم روحیم خیلی بده

چیکار کنم آروم بشم

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
قبلا تعرض از طرف یکی از اعضای خانواده داشتم روحیم خیلی بده چیکار کنم آروم بشم

میتونم چندین جلسه رایگان باهات صحبت کنم 

باید ببینم قضیه رو کم کم تعریف کنی و خودتو آزاد کنی مدتیشین انجام بدی وراهکار لازم 

اگ بخوام کلی بهت بگم باید سعی کنی ازش دور باشی یا ب قولی ب خودت آرامش بدی و دوباره ب حالت عادیت برگردی سخته ولی میشهه.

و بیشتر هوای خودت رو داشته باشی 

و اینکه این ترسی و حس بدی بهت دست میده خلاص بشی.

میتونم چندین جلسه رایگان باهات صحبت کنم  باید ببینم قضیه رو کم کم تعریف کنی و خودتو آزاد کنی م ...

خدا لعنتش کنه نابود شدم نمیتونم هیچ کاری کنم پیشرفت کنم

ولی اون هی داره پیشرفت میکنه

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
من انقدر بدبختی کشیدم بگم باورت نمیشه حوصله فکر کردن بهشم ندارم مشاوری؟

در این مسیرم

اگ فکر میکنی آروم و بهتر میشی حتما بگو 

بعدشم نیاز نیست ب جای من تصمیم بگیری ک حوصله دارم با ندارم

قطعا حوصله دارم ک تایپک زدم 

پس میتونی با خیال راحت صحبت کنی.

خدا لعنتش کنه نابود شدم نمیتونم هیچ کاری کنم پیشرفت کنم ولی اون هی داره پیشرفت میکنه

درخواست دوستی بده صحبت کنیم خصوصی البته بیا روبیک وویس میفرستم دخترم شمام همینطور .

بعد اگ موافق باشی چندین جلسه و راهکار میگم ک باید هرچی میگم رو تا جای میتونی انجام بدی قطعا حالت بهتر خواهد شد.

درخواست دوستی بده صحبت کنیم خصوصی البته بیا روبیک وویس میفرستم دخترم شمام همینطور . بعد اگ موافق با ...

مشاور هستی گلم؟

الان کسی رایگان به کسی کمک نمیکنه علت کار شما چیه

مشاور هستی گلم؟ الان کسی رایگان به کسی کمک نمیکنه علت کار شما چیه

بله اطلاع دارم

راضیت خدا 

من حتی مشاوره کنکور هم میدم

متاسفانه هرکاری کردم با نام کاربری قبلا بیام نشد ولی خب الان سرم یکم خلوته دوست داشتم حال کسی رو خوب کنم 

دوست عزیزم میدونم اعتماد سخت شده ولی اگ مايل باشید در این راه کنارتون هستم در غیر اینصورت خدا پشت پناهت.

2706