2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9255 بازدید | 258 پست

پشت سرش حرف باشه شما هم خوب رویی داری تو روش گفتی  حدیث داریم اگه شب از کسی گناهی دیدی صبح به اون چشم نگاهش نکن شاید توبه کرده باشه حالا شما تو دعواهاتون همش اسم مادرشو میاری حق دارن شکایت کنن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستش من دارم با خودم فکر می کنم شما چرااااا زن مردی شدی که زن طلاق داده بوده و بقول شما مادرش به بدنامی مشهوره؟؟

مشکلی داشتی؟ وگرنه کسی که مشکل خاصی نداره ، دلیلی نداره همچین ازدواجی بکنه که مادر شوهرش بقول خودش بدنام مشهور شهر باشه

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2740

يعني فقط به خاطر ترس از پرونده و شكايت مواظب حرفاش باشه؟

پس حرمت خانواده چي؟

اگه مي دوني يه زن بدكاره شوهرت رو بزرگ كرده چرا داري برمي گردي باهاش زندگي كني

بمون خونه بابات

بذار اونها هم يه نفسي بكشن

زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
حالا انرژی منفی نده یه اشتباهی کرده رفته عذر خواهی کرده

به یه مرد هی بگی مادرت خرابه میشه دوباره باهاش زندگی بی نقص داشت؟! انرژی منفی نمیخواد دیگه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

قطعا کار و حرف شما زشت بوده نن همچین حرفایی پشت سرم بزنه شکایتمو به هیچ عنوان پس نمیگیرم.

گیرم که شما با همسرت دعوا داری چرا پای مادرشو وسط میکشی. 

شما و خانوادتون باید قبل ازدواج تحقیقتون رو میکردین. نه اینکه بعدش بخوای حرفهای خاله زنکیه مردم رو بکوبی سر شوهرت.

الان ایشون رفته شکایتشو پس گرفته. پیش خدا چطور میخوای جواب تهمت رو بدی؟ کاری به درستی و غلط حرف مردم ندارم. چیزی که ندیدی رو هم نباید به زبون بیاری چه برسه به حرفهایی که سرو ته نداره 

حالا شاکی هستی که چرا رفتی عذرخواهی کردی؟ یعنی از ته قلبتم پشیمون نبودی. فقط به خاطر ترس از شلاق و جریمه رفتی پیشش واس6 عذرخواهی متاسفم واقعا.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

خوب وقتی شهر کوچیکه و همه امار همو دارند چرا شما حاضر شدی با پسر چنین زنی ازدواج کنی؟

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
راستش من دارم با خودم فکر می کنم شما چرااااا زن مردی شدی که زن طلاق داده بوده و بقول شما مادرش به بد ...

استارتر ببین چقدر راحت میشه قصه پردازی کرد پشت کسی ؟

شادی میخواد بگه به همین اسونی مردم حرف میزنن و وقتی به گوش طرف برسه واقعا اتش میگیره 

حال متکلم از کلامش پیداست

شما اگه عروستون همچین حرفی خدای نکرده به مادرتون بزنه جرش میدید حتی اگه هزار بارم عذر خواهی کنه بعد حالا میگی چرا دنبال کینه ای ؟؟ محال کسی از کنار این چیزا راحت بگذره و فراموش کنه

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...