2733
2739
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 9255 بازدید | 258 پست
راستش منم بودم شکایت میکردم.ممکنه تو دعوا به شوهرت یه چیزی بگی ولی توروی خود طرف گفتنش خیلی رو میخوا ...

خیلی باسیاسته، حالم ازش بهم میخوره، هی شوهرمو میکشه طرف خودشو لوس و مامانی بار آورده، وقتایی دعوا میکنیم پامیشه میره خونه خراب شدش، اونم یه کلام نصیحتش نمیکنه، اینم بگم شوهرم قبلا تو عقد جدا شده و اون دختره میگفت از دست مادرش ازش جدا شدم. حالا من موندم وسط این و مامانش، جالب اینجاس خودش منو پسندید برای پسر کچلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی باسیاسته، حالم ازش بهم میخوره، هی شوهرمو میکشه طرف خودشو لوس و مامانی بار آورده، وقتایی دعوا می ...

قبول دارم لوس بازیا بده ولی یکم فرصت بده کنار هم باشن مادر و پسر تا دیگه جلو شما حس رقابت نکنه مادرش

لبیک یا حسین (ع)
اون مادره از کجا فهمیده تو پیام هایی که به شوهرت چیا گفتی؟

پسر لوس بدبختش پیامارو نشونش داده، ما شهرمون کوچیکه، نمیدونم چه گندی زده که همه پشت سرش بش حرف میزنن و میگن بدنامه، شوهرش نمرده ولی انگار مرده، بی تفاوته، وای ازشون متنفرم. مردمو برق میگیره منو چراغ موشی

2740
خیلی باسیاسته، حالم ازش بهم میخوره، هی شوهرمو میکشه طرف خودشو لوس و مامانی بار آورده، وقتایی دعوا می ...

نذار شوهرتو بکشه سمت خودش

عزیزم واسه اینکه از مادرش نوازش بیشتری دریافت میکنه این عین جمله ایه که مشاور به منم گفت

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

اين موضوع پيش پا افتاده اي نيست

اگر شوهرت يه ذره واست ارزش داشت حتي اگه بدكاره بودن مادرشو با چشات ميديدي نبايد با زبون اودنش غرور شوهرت رو خورد كني

من جاي شوهرت بودم هيچ وقت نميومدم دنبالت

البته ببخشيد انقدر رك گفتم

زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
پسر لوس بدبختش پیامارو نشونش داده، ما شهرمون کوچیکه، نمیدونم چه گندی زده که همه پشت سرش بش حرف میزنن ...

مردم پشت سر همه حرف میزنن!!!!!

خصوصا اگه زن باشی و توشهر کوچک کاسب باشی 

حال متکلم از کلامش پیداست

پشت سرش حرف باشه شما هم خوب رویی داری تو روش گفتی  حدیث داریم اگه شب از کسی گناهی دیدی صبح به اون چشم نگاهش نکن شاید توبه کرده باشه حالا شما تو دعواهاتون همش اسم مادرشو میاری حق دارن شکایت کنن...