2737
2734
سلام سلام دوستای گلم  لطفا هرکس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه  من تا ماه دیگه ۴۰ میلیون پول ...

مثل اینکه دوستان یک تاپیکی داشتین در مورد انواع وام نوشته بود لطفا اونو بهم معرفی کنید بدجوری ذهنم درگیر جور کردن این پوله 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معصومه جون.من پستات و که میخونم خیلی انگیزه میگیرم.خدا خیرت بده. ۲ ماهه شوهرم حقوق نگرفته ۲ ماهه ت ...

عزیزم الان شرایط بخش زیادی از خانواده ها مثل شماست. زیاد نگران نباش به امید خدا این روزها هم میگذره.

یه گزارشم بدم از این چند وقت خدمت دوستان و معصومه جونم @masumehjoon    

تاپیک قبلی گفته بودم که ماهم فعلا تا چند ماه باید با ۳ تومن بگذرونیم. الانم اومدیم شهر همسرم، اینجا یه سری محصولات داره که ما وقتی میاییم به اندازه مصرف چند ماهمون میخریم چون تازه و باکیفیت هستن. خنده دار اینجاست که تا امروز بیشتر از ۳ میلیون ماه آینده وسیله خریدیم. ماه آینده رو پیش پیش خرج کردیم 🫠🫠

ولی تقریبا نگران نیستم، به روزی رسان بودن خدا خیلییی اعتماد دارم‌‌.  این وسایلی که اینجا خریدیم تهران گرونتره و چیزهایی هستن که رومزه لازم دارم. تو خونه هم شکر خدا تقریبا همه چی هست فعلا. میمونه تره بار که اونم هفته ای با ۳۰۰ الی ۴۰۰ میبندم.

مادر همسرم هم دستشون درد نکنه خیلی چیزها برامون میذاره با خودمون بیاریم. خدا خیرش بده خیلی دست و دلبازه.

آهان یه چیزم یادم اومد. بالاخره تونستم از کالابرگ استفاده کنم. تهران دو سه جا پرسیده بودم گفته بودن که اون ۱۱ قلم رو باید برداریم تا بشه ازش استفاده کرد که این دو ماه قبل سوخت شد.

اینجا یه مغازه هست که مادر همسرم همیشه ازش قند میخره چندین کیلو (قند کل خانواده از طرف ایشون تامین میشه همیشه) رفته بودیم برای خرید قند که گفت با کالابرگتون میتونید هرچقدر خواستید بخرید. از اونجا که تنها کسی که بهش کالابرگ تعلق گرفته بود خودم بودم ( من به تنهایی یارانه میگیرم همسرم نداره) ۱۰ کیلو قند گرفتیم ۲۲۰ تومن از کالابرگ و ۳۶۰ تومن هم نقدی دادن. اینطور شد که بالاخره مال این ماه نسوخت😇 و من احساس شور و شعف خاصی داشتم که غیورمندانه از کالابرگ ارزشمندم در جهت رفاه حال خانواده استفاده کردم😅😇😅

دوستانی که از سایت طلای حقانی خرید داشتن

میتونن کمکم کنن؟

من شرایط خرید رو خوندم

کم کم پول طلا رو سرمایه گذاری میکنیم

بدون هیچ سودی

بعد که به یه حدی رسید

باید از خودشون طلا بخریم

که هم با اجرت پایین دارن هم طلای نو

میخواستم بدونم مالیات و سود و .‌. رو منصفانه حساب میکنن؟

یا برم همون پارسیان رو بگیرم مطمئن تره؟!

2742
سلام.هدفم بود همه رو بدم بره.ولی توصیه تون عاقلانه باید بذارم کنار نهایت صاحبخونه بهمون فشار میاره ...

من اگه جای شما بودم ،اول اجاره خونه رو میدادم بعد قسط بانک.درسته هر دوش واجبه اما اگه قراره بدهکار بمونید، به بانک بهتره تا صاحب خونه

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
من اگه جای شما بودم ،اول اجاره خونه رو میدادم بعد قسط بانک.درسته هر دوش واجبه اما اگه قراره بدهکار ب ...

ما خودمون مبلغ اقساطمون بیشتر از درآمدمون هست.در واقع باید ۱۰ ۲۰ ۳۰ ۴۰ کنیم هرماه کدومو بدیم کدومو عقب بندازیم.ولی اول از همه هر ماه قرعه های خانگی رو میدم یا اگه بدهی به شخص داشته باشیم.بعدش قسط به بانک

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
2740
پس قربونت برم  ماهی صد تومن بذار واسه اصلاح صورت و ابرو ...اکه اضافه هم اومد بذار تو باکس خودش ...

معصومه جون من سیم کارت رایتل دارم خواستم هم شما هم دوستان بدونید با مکالمه رایگانش میتونید به همه اوپراتور ها زنگ بزنید اون بصرفه تره ۸۰۰دقیقش حدودا ۲۹ تومنه بدون مالیاتش گفتم

دوستانی که از سایت طلای حقانی خرید داشتن میتونن کمکم کنن؟ من شرایط خرید رو خوندم کم کم پول طلا رو ...

من پیششون ۵۰۰ سوت طلا دارم

هم طلای ۷ درصدی داره هم پارسیان که ۴۰ تومن پول وکیوم میگیره

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
دوستان مقتصد بیاین منو دلداری بدین 😭 آخر ماه عروسی یکی از نزدیکان دعوتیم، رفتم سوتین مجلسی و گیره و ...

من هربار از خونه میرم بیرون هیچکاری هم نکنم ۲۰۰ تومن خرجم میشه واقعا اوضاع بدیه

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
ممنونم  اگه ده میلیون ۶ ماهه بگیرم اقساطش هرماه چقدر میشه؟ در کل چند درصد سود داره؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
منم میخوام بدونم

عکس گذاشتم عزیزم

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706