2752
2734
عنوان

قسم قران شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 61 پست
اره خب اصلا حالم بد شد یعنی چقدر مردا بدن که راحت قسم میخورن

والا نمیدونم چیکارکنم 

چرا مشرو.ب خور و اینا بود که گزاشته کنار خیلی وقته 

بجز قلیونم هیچی نمیکشه 

نمیدونم بگم ب مامانش اینا یا نه 

آخه سیگار شکلاتی 

مگ بچه گول میزنی به هرحال ک معتادش میشی مرد 

ازم دوره وقتی تلفنی حرف میزنیم متوجه میشم  ولی فک میکنه من خرم بخدا 

ی وقتا میگم یادت میاد دست رو قرآن گزاشتی قسم خوردی 

میگه اره بابا ازون ببعد دیگ نکشیدم 

🥲به همین راحتی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی اینقد جاریت خوشگله؟

بله قشنگه چشمای قشنگی داره ولی هر کی ما دو تا رو میبینه میگه اون قشنگه و من یه ظرافتی داره چهرم و اون چهره بزرگونه ای داره من از نظر قد و هیکل از اون سرترم مثلا خیلی ها میگن من روی هم رفته بهتر از اونم ولی خودم چهره اونو زیباتر از خودم میبینم

بله قشنگه چشمای قشنگی داره ولی هر کی ما دو تا رو میبینه میگه اون قشنگه و من یه ظرافتی داره چهرم و او ...

شما بخاطر اون نگاه ها اعتماد به نفستان یه کم اومده پایین وگرنه مطمعنم شما بهترید عزیزم. نمیدونم مردا چشونه با زندگیشان اینطور میکنن

شما بخاطر اون نگاه ها اعتماد به نفستان یه کم اومده پایین وگرنه مطمعنم شما بهترید عزیزم. نمیدونم مردا ...

واقعا نمیدونم به قول شما نگاه ها حال منو بد کرده وگر نه نباید بخاطر کمی تفاوت ظاهری اینجوری رفتار کنن

اگ مقیده ب جرفش اعتماد کن 

نمیدونم جدیدا ولی قبلنا اینطور بود ک قسم دروغ دودمان ی مفرو ب باد میداد 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
شوهر منم دست گذاشت رو قرآن سیگار نمیکشه اما بعد بارها متوجه شدم میکشه

دلش و خالی نکنید 

دوتا مقوله جداس 

همسر قول داده کارب و که بهش اعتیاد داره دیگه تکرار نمیکنه 

شاید اون لحظه واقعا قصدش همین بوده اما به هر دلیلی بعدا نتونسته خودش و کنترل کنه 

ولی همسر ایشون قسم میخورن چنین چیزی کلا نیست 

2706