2752
2734
نه ضامن نمیخواد ۱۰ میلیون ۶ ماهه اگه ۹۰۰۰ تا باشه ۱۰ میلیون ۱۲ ماهه 

ممنونم 

اگه ده میلیون ۶ ماهه بگیرم اقساطش هرماه چقدر میشه؟ در کل چند درصد سود داره؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام سلام دوستای گلم 

لطفا هرکس اطلاعاتی داره بهم کمک کنه 

من تا ماه دیگه ۴۰ میلیون پول لازم دارم 

بیست تومنشو میخوام طلا بزارم بانک کارگشایی و روی طلام وام بگیرم که باید ۶۰ گرم بزارم که اونو دارم ولی بیشتر ندارم که بتونم دوتا وام بگیرم 

به نظرتون بیست تومن دیگه رو از کجا و چطوری میتونم جور کنم یک ماهه؟ 

ده میلیون هم تا یک ماه دستمه که بعد از یک ماه اونم باید خرج کنم 

لطفا هر روش حلالی که بلدین بهم بگین 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
ممنونم  اگه ده میلیون ۶ ماهه بگیرم اقساطش هرماه چقدر میشه؟ در کل چند درصد سود داره؟

سود سالانه اش ۲۳ درصد برا ۶ ماه کمتر میشه کلا ۱۰۶۰۰ پس میدی ۶ ماهه

اقساطش هم از ۱.۸۵۰ تا ۱.۷۰۰ میلیون ماه ششم میرسه

تاریخ عضویتم😅😅
سلام دوستان وارد ب طلا ب نظرتون ی زنجیر ۷گرم و ۱۶۰ سوت با قیمت طلای روز ۳ملیون ۴۷۹هزارتومن و قیمت کل ...

۸ درصد کشیده رو طلای خام عزیزم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
معصومه جون.من پستات و که میخونم خیلی انگیزه میگیرم.خدا خیرت بده. ۲ ماهه شوهرم حقوق نگرفته ۲ ماهه ت ...

وقتی حقوق گرفتید با وجود همه بدهی ها ، یه مبلغ جزئی رو بردار بریز تو کارت جدا .

یه وقت گیر افتادید ،اون رو استفاده کن برای مخارج خونه.یعنی جیب خودت رو خالی نکن 

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  

دوستان مقتصد بیاین منو دلداری بدین 😭 آخر ماه عروسی یکی از نزدیکان دعوتیم، رفتم سوتین مجلسی و گیره و ساپورت و تی شرت برای پسرم و یه خورده خرده ریز خریدم شد یک و نیم تومن 😱 مجبور شدم عیارهایی که خورد خورد خریده بودم رو بفروشم بدم 😭 حالا مانتو هم موند، واقعا نمیدونم چرا اینقدر گرون شده همه چیز، حالا خوبه لباس و کفش از چند ماه پیش خریده بودم، این خورده ریزا رو گذاشته بودم وقتی دعوت کردن 

وقتی حقوق گرفتید با وجود همه بدهی ها ، یه مبلغ جزئی رو بردار بریز تو کارت جدا . یه وقت گیر افتادید ...

سلام.هدفم بود همه رو بدم بره.ولی توصیه تون عاقلانه

باید بذارم کنار نهایت صاحبخونه بهمون فشار میاره و بیشتر زنگ میزنه(اون بنده خداهم گناهی نداره باز خدا خیرش بده نمیگه پاشو)

2706