2737
2739
عنوان

شوهرم میگه خرج خانوادتومیدی😭

645 بازدید | 31 پست

یکم خانوادم وضع مالیشون ضعیفه ولی من کمکی بهشون نکردم آخه امروزگفتم گوشتمون تموم شده بریم گوشت بخریم میگه چقدرخرجت زیاده حتمامیدی به خانوادت منم دیگه نرفتم الان آقارفته خودش بخره بیاره ولی من اون گوشتونمیخوام دیگه درآمدشم بدنیست الان حساب میکردتویه ماه۵۰درآوورده 

امان از دست این مردا

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

تو صاحب اختیار پول خودتی نه وظیفه داری برای خونه شوهرو خرج کنی نه منع خرج پدر مادرتی‌ 

حالا که میگه اصن خرج کن به اون چه

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نه من کارنمیکنم فکرمیکنه گوشتوواینامیدم به خانوادم

بزار فکر کنه بگو پدر مادرمن‌ یه عمر زحمتمو‌ کشیدن عشقم میکشه پولمو خرجشون کنم

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست

غصه نخور عزیزم...خیلی حرف بدی زده...ولی تو هم کاش جوابش رو جدی و محترمانه میدادی..مثلا میگفتی من بدون اجازه تو از خونه به کسی چیزی نمیدم اگه کسی هم چیزی لازم داشته باشه حتما تو رو در جریان میزارم...حرفت خیلی حیلی زشت بود

عزیزم بهش بگو خانواده ی من بدبخت نیستن ک چشمشون به ۱ تومن من باشه ک دستمه .اگر هم‌پول نیاز داشته باشن قطعا ۱ تومن و ۲ تومن نیست برخورد کن باهاش که بفهمه حرفش واقعا زشته 

#انسانیت
2706