2752
2734
تو تقویم روز پسر نداریم همچین چیزی هم نیست اصلا

چند سالیه روز پسر گذاشتن 

جدیده 

واسه تقویم ما نیست 

روز جهانیه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها روز دخترو تبریک نگیم انسان نیستیم زن ستیزیم مخالف حقوق بشریم 

روز پسرو تبریک بگیم مسخره ایم 

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
تو نینی سایت بگی پسرت میبینه مگه؟ خب تو خونه بش بگو اینجا که اکثرا خانومن

دوست داره توحساب کاربریش باشه همچین چیزی!که بعدا ببینه یا بعدا به پسرش نشون بده که بقیه ام بش تبریک گفتن! حالا چه ضرری به ماها میرسونه مگه؟چیز غیراخلاقیه؟نهایت نمیری تو تاپیک براحتی

2731
توام بیخود میکنی بقیه رو ریپلای می‌کنی دوست نداری رد شو

با ادمی مث تو ارزش نداره صحبت کرد 

زیر پستت میشه ریپ زد تو فقط اختیار داری جواب بدی یا نه فشار خوردن نداره☺

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خوب به ما چه😂 پز بده بده

پز چی؟؟؟؟ پز کیک😂😐😐😐چطور میومدید می‌گفتید کادو روز دختر فلان گرفتم فلان خریدم اونم پز بود آیا ؟؟؟؟؟؟؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
دوست داره توحساب کاربریش باشه همچین چیزی!که بعدا ببینه یا بعدا به پسرش نشون بده که بقیه ام بش تبریک ...

دارم میگم برای پسرم کیک خریدم میگه پز میدی 😐😐😐 نمیدونم استارتر چشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
بحث نکردم که دارم تبادل نظر میکنم وقتی یچیزی بنظرم منطقی نمیاد خب باید جواب بدم  ما بچمون پسره ...

منطقی نمیاد ولی به شما هم مربوط نیس 

من با یه نفر دیگ دارم حرف میزنم، چقد خوب میشه اگه یاد بگیریم نخود هر آشی نشیم 

منظورم مادرایی نیس ک برا پسراشون تاپیک میزنن، منظورم از پست اول ک برن ددی سایت دخترایی هستن ک برا رلاشون تاپیک میزنن 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
روز دختر رو تبریک گفتن  دخترشون مگه تاپیک ها رو دید ؟؟؟

واییی خدایا من با اونا چیکار دارمممم میگم انقد از هم کپی نکنین 

ولی خوب درکل در جواب شما : ندید و کار بیهوده ایه

کاربری دو دوست.

استارتر یکم بزرگ شو

ادبیاتتم تغییر بده

هنوز اول راهی فکر میکنی این ادبیات خیلی خفن و گنگه

ولی در شان یک خانم نیست

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
به گناه انداختمت؟ منو ببخش

😶خیلی بیتربیتی کلا چه طرز صحبت تو سایت عمومیه

حرف زشت به فرهنگ ربط چه ربطی به گناه داره 

که مثل اینکه تو فرهنگ شما عادیه بهتون این حرفارو بزنن😶😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
منطقی نمیاد ولی به شما هم مربوط نیس  من با یه نفر دیگ دارم حرف میزنم، چقد خوب میشه اگه یاد بگی ...

گفتم که سایت عمومی هست و میتونم نظر بدم!

خب باید می‌گفتید که منظورتون اونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40