2752
2734

دوستان لطفا راهنماییم کنین مادرم داره شیمی درمانی و پرتودرمانی انجام میده خیلی لاغر شده و خیلی ضعیف شده حتی به سختی از جاش بلند میشه و دستاشم لرزش گرفته میخوام بببینم کسی توی اطرافیانش لین تجربه هارو داشته و کی دوباره وزنش بالا میره و دوباره توانش زیاد میشه ؟ لطفا راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گوشت بلدرچین زیاد بخورن

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731

انشاالله خدا شفاشون بده

تامیتونید تقویتش کنید. بخاطر داروها کم اشتها میشه ولی دائن سعی کنید ذائقشو تحریک کنید. اسم غذاها و خوراکیهای خوشمزه رو واسش بیارید و به محض اینکه از هر خوراکی اژ استقبال مرد بهش بدید.

تمام تمرکزتونو بزارید رو تقویت کردنش

شیره خرما شیره توت شیره انگور و ارده  بهش بدید

آجیل تازه دائم دم دستش بزارید که هروقت اشتهاش کشیدبخوره

عصاره بلدرچین هر روز بهش بدید

انشاالله سلامتیشو زودتر به دست بیاره

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
انشاالله خدا شفاشون بده تامیتونید تقویتش کنید. بخاطر داروها کم اشتها میشه ولی دائن سعی کنید ذائقشو ...

مرسی از جواب و توضیحاتت عزیزم پس وزنش بعد از شیمی درمانی و پرتودرمانی اگه خوب بخوره دوباره میره بالا درسته عزیزم؟