2733
2734
عنوان

شوهرم میگه خرج خانوادتومیدی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلاکرایه خونرومیدادبه من درحدماهی۵تومن که خودشم میدونه بیشترشوطلاخریدم الان اونم قطع کرده فقط یاران ...

یجوری بهش ثابت و ازش دلخورشو اگ ب حرفاش عادت کنی پرو میشه ولی خیلی دیگ ادامه نده مثلا اگ فک میکنی خوبه امشب کلا باهاش حرف نزن

میشه بگی شغل همسرت چیه؟برای شوهرم پرسیدم اگ تونست بره تو اون کار بعدها😁

2731

شوهر من یکبار گفت چیری میدی مادرت گفتم بزنه تو کمر کسی که بدون اجازه زن یا شوهرش چیری برداره که اونم دزدی از خونشه اونم خانواده من که از خانواده همسرم چند درجه بالا ترن یعنی انقد عصبی شدم نفرینش کردم چه حرفی بگو از کجات در آوردی نمی‌دونم کور که خانوادم هر وقت میان دست پر میان اینجوری میگه 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
عزیزم بهش بگو خانواده ی من بدبخت نیستن ک چشمشون به ۱ تومن من باشه ک دستمه .اگر هم‌پول نیاز داشته باش ...

گفتم میگه گوشت ومرغ میدی درصورتیکه سه ماه پیش دوکیلوگوشت خریده همش مگه چقدربودکه تموم نشه؟

گفتم میگه گوشت ومرغ میدی درصورتیکه سه ماه پیش دوکیلوگوشت خریده همش مگه چقدربودکه تموم نشه؟

از این به بعد هرموقع که غذا پختی بگو امروز ۳۰۰ گرم گوشت مصرف شد

یا مثلا امروز نیم کیلو مصرف شد😐

الان رفته گوشت بخره؟

یه مدت اصلا خونه مادرت نرو ولی نصف اون گوشتو کباب کن بخور و بقیه اش رو هم تو سه وعده درست کن. هی جلوی چشمش در بیار بگو این سیصد گرمه میخوای وزن کن. این دویست گرمه اگه یه گرمش رفته بیرون حرومت باشه و.... تو یه هفته تمومش کن بگو نداریم. شده یه دعوای حسابی راه بنداز بگو تو خرج منو نمیدی؛ بعد میگی بردی دادی به خانوادت؟ جنبه و لیاقت رعایت کردن رو نداری توهم میزنی. ولش نکنا! تا یه ماه هر غذایی میپزی تیکشو بنداز تا کم کم خودش از خجالت و غصه هی بگه غلط کردم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
الان رفته گوشت بخره؟ یه مدت اصلا خونه مادرت نرو ولی نصف اون گوشتو کباب کن بخور و بقیه اش رو هم تو س ...

من چقدرم رعایتشومیکنم دوکیلو گوشت خریده سه ماه پیش فکرمیکنه نبایدتموم میشد خسیسم نیست بگم خسیسه نمیدونم چرااینجوری میکنه