2752
2734
عنوان

شوهرم میگه خرج خانوادتومیدی😭

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 31 پست
من چقدرم رعایتشومیکنم دوکیلو گوشت خریده سه ماه پیش فکرمیکنه نبایدتموم میشد خسیسم نیست بگم خسیسه نمید ...

عزیزم ربطی به خانوادت و خانوادش و... نداره و خساست نداره انگار تو ذات مرداس.

مادر من شغل خیلی خوب و درامد بالایی داره ولی چون از اول پدرم رو در جریان خرید و مخارج خونه قرار نده گاهی مثلا بهش میگه پیاز بخر میگه تازه خریدم؛ حالا تازه کیه... مثلا دو ماه پیش😂 حتی نون و چیزای عادی رو هم فکر میکنه همیشه میمونه.

منم از اول با حقوق خودم خرید میکردم و دقیقا روند مادرمو پیش رفتم ولی یهو متوجه شدم دارم چه اشتباهی میکنم. حالا چندباره شوهرمو با خودم میبرم خرید اوایل که یهو چند تومن کارت میکشید و میدید چیزی هم نخریدیم شوکه و عصبی میشد الان کم کم داره عادت میکنه.

تو هم کم کم متوجهش کن که زندگی خرج داره و مواد مصرفی تموم میشن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
گفتم میگه گوشت ومرغ میدی درصورتیکه سه ماه پیش دوکیلوگوشت خریده همش مگه چقدربودکه تموم نشه؟

هر دفعه ک درست کردی بهش نشون بده بگو اینی ک داری میخوری همون گوشتی خریده بعد نگی بردم جایی 

#انسانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.