2752
2734
عنوان

نفرین ناحق و الکی مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 51 پست
حتما این متن منو بخونین!!!! همش نوجوونا میگن مامانم این کارو میکنه مامانم اینو بهم میگن مامان فلانه ...

یعنی چی باید یه نفعی از شما ببره مگه مجبورشون کرده بودیم بچه دار شن 

مگه بچه کالاست 

خدایا

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره میگن نفرین پدر زود میگیره اما مال من مادرم میکنه اخ من هیییچ کاریم نمیکنم 

اووووووووووو مادرم که معدن نفرینه. اونقدر نفین کرده دیگه یادم نیس کدومش گرفته کدومش نگرفته .... 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
نفرینش گرفت  شوهرتو ؟

نه والا منم مثل شما میترسیدم ولی خدا جای حق نشسته، نمی‌گم شوهرم عالی بود ولی خب جوون بود گاهی اختلاف و اذیت رو داشت و انتخاب مادرشوهرش بود تو اون سن و مریضی بچه اش سنش این باشه، بخدا از بقیه بچه هاش دلسوزتر بود خودشم می‌گفت موقع مریضی زیاد هوای مادرشو داشت ولی قند داشت پیر بود یکم سن واقعی شو هیچوقت نفهمیدم، 

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
پس عدالت خدا کجا رفته چون اون مادره الکی حق داره و میتونه سرنوشت بچه بی گناهشو‌عوض کنه و به نا حق بد ...

من هم اوایل تفکرم مثل شمت بود

الانم البته باورمنمیشه

ولی چی بگم

مثلا یه مورد دیگه مادر حیوان خانگی دوست نداشت

بچه یکی خرید

از شانس میزنه نصف شب جیغ میزنه حیوان

مادر نفرین میکنه و متاسفانه مدتی بعد زندگی اون بچه دگرگون میشه

من دیگ حرفی ندارم خدا خودش بهم رحم کنه

نه گلم انشالله که بهترینا پیش میاد

در آرامش باهاش صحبت کنید بگید خدایی نکرده ناراحتی برای مادر هست

سعی کنید هرجور میگه باشید

میدونم سخته

ولی چون دیدم میگم

نه گلم انشالله که بهترینا پیش میاد در آرامش باهاش صحبت کنید بگید خدایی نکرده ناراحتی برای مادر ه ...

میدونی چیه هم دعا میکنه هم نفرین هم میگ خوش بخت بشی هم میگ بدبخت موندم بخدا کدومش موثره 

خب اسی جان ببین چکار میکنی که مادرت نفرین میکنه اخه مگه میشه یهو بیاد هی نفرینت کنه 

عزیزم انشالله یه روزی مادرمیشی این روزارو یادت میاد هی حسرتشو میخوری چرابامامانم هم کلام نشدم چرا همش تو اتاقم تو گوشیم بودم چرا برا مادرم وقت نمیذاشتم چرا...

یعنی چی باید یه نفعی از شما ببره مگه مجبورشون کرده بودیم بچه دار شن  مگه بچه کالاست  خدا ...

عزیزم مادرتم حق داره که مقداری ازوقتتو صرفش کنی مثلا باهاش حرف بزنی ازحاطره های مدرست یا..بگی کمکش کنی تو بعضی کارا نمیشه که فقط مث یه هم خونه باشی

عزیزم مادرتم حق داره که مقداری ازوقتتو صرفش کنی مثلا باهاش حرف بزنی ازحاطره های مدرست یا..بگی کمکش ک ...

من خیلی تو این خونه اذیت شدم و دم نزدم 

همین مادری که میگید دو دقیقه درد و دل نمیتونم بکنم باهاش سریع گارد میگیره که چرا همش اسم کنکور و ... رو میاری 

ادم یه طوری دل چرکین میشه که دیگه هیچی براش مهم نیست

اینجا بودن بهم این فرصتو داد که خودم باشم 
میدونی چیه هم دعا میکنه هم نفرین هم میگ خوش بخت بشی هم میگ بدبخت موندم بخدا کدومش موثره 

انشالله دعاهای خیر موثر هست

شما هم انرژی مثبت داشته باش

سر حوصله دوتایی که باهم بودید با مهربونی براش توضیح بده

بگو خدایی نکرده کوچکترین مشکل توو زندگی بچه ای پیش بیاد مادر بیشتر ناراحت میشه

همین مادری که میگم بچه هایش نفرین میکرد بعد که مشکل پیش میاد برای هربچه ای، از همه بیشتر هم خود مادره ناراحت میشه