2737
2739
عنوان

همسر خواستگار دو سال پیشم بهم دایرکت داده

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 44 پست
می‌خوام همین کارو کنم ولی اگ فکر کنه ترسیدم ازش چی ؟ اشنای دور ما هستن

راستشو بهش بگو

سکوت کنی فکز میکنه ترسیدی بیشتر شک میکنه

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقا جوابشو بده

و اتفاقا حق به جانب هم باش 

بگو گوشی همسر شماس خانوم محترم از من چرا میپرسی برو از همسرت بپرس بگو به چه حقی عکس منو هنوز تو گوشیش داره

یعنی چی مردم چه پروعن دست پیشو گرفتن😑 جای اینکه بره از شوهرش بپرسه اومده پیام داده

دقیقا از همین میترسم حرفی چیزی پیش بیاد ب گوش نامزدم برسه

پس ب مامان یا بابات بگو ک با پسره تماس بگیرن،بنظر من پدر مادرتو حتما در جریان بذار

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...

بگو ایشون قبلا خواستگار من بودن الان هم من نامزد کردم انقدر هم فهم و شعور دارم که شوهر و زندگی دارم و باید پایبند زندگیم باشم الان هم هیچ صنمی باشوهر شما ندارم و نمیدونم عکس من تو گوشی شوهرتون چکار میکنه و احتمالا برای اینکار ازش شکایت کنم

هیییییییچی نگید بسپارید به بزرگ تر 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2740
اتفاقا جوابشو بده و اتفاقا حق به جانب هم باش  بگو گوشی همسر شماس خانوم محترم از من چرا میپرسی ...

دقیقا خودمم تعجب کردم خانوما انگار همیشه همجنس خودشون رو اون آدم بده میدونن 🤦🏻‍♀️

بگو ایشون قبلا خواستگار من بودن الان هم من نامزد کردم انقدر هم فهم و شعور دارم که شوهر و زندگی دارم ...

آفرین 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
هیییییییچی نگید بسپارید به بزرگ تر 

آخ پاستیل شکری...

من عاشق امضاتم، هروقتم میبینم با آهنگ تا تهش میخونم

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
پس ب مامان یا بابات بگو ک با پسره تماس بگیرن،بنظر من پدر مادرتو حتما در جریان بذار

ب مامانم گفتم گفتش فردا احتمالا زنگ بزنه ‌ب مادر پسره یا خود پسره ولی دلم نمیخاد خانواده اون آقا هم درگیر این ماجرا بشن

آخ پاستیل شکری... من عاشق امضاتم، هروقتم میبینم با آهنگ تا تهش میخونم

اخییی🥺🥺🥺امضا منم دیشب اومد گفت پاستیلا🥺؟ گفتم بله 🥺گفت منم عاشق کاربر پسرم_قلبم هستم بهش بگیااا🥺😍😘

2706