2752
2734
عنوان

کریستال آنجلیکا

108 بازدید | 8 پست

سلام ، من الان وقت ازدواجم رسیده و دارم جهیزیه میخرم، سه سال پیش مامانم واسم سرویس آنجلیکا خریده، میخواستم بدونم خیلی قدیمی شده الان؟ فکر نکنم بتونم یه سری دیگه بخرم، چون خیلی گرون شده کریستال

کریستال خارجی گرون شده

ایرانی و‌ چینی قیمتا معقوله

اونو بده مادرت

یک چیز ساده بخر

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آنجلیکا فک کنم ایرانیه

من عکاساشو دیدم به نظرم بد نیست

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
چینیه ، خودم طرحشو دوست دارم، اما دوست ندارم بقیه بیان بگن قدیمی آورده 

کریستالای قدیمی والتر و تویوساساکی شرف دارن به این جدیدا به نظر من. جدیدا اگه جنس اصل بخوای باید خیلی هزینه کنی، دیگه کریستال چین و ایران به نظرم ارزش هزینه کردن ندارن.

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.