2752
2734
عنوان

امان از همسایه فضول و بی فرهنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 4785 بازدید | 161 پست
درگیر نیستم وسعم به همینجا رسید که ۴۰ متریه خریدم دیگرانم درک داشته باشن خوبه مجبور نبودم نمیخریدم

ان شاالله که بتونی یه ویلایی بزرگ بخری دردسرت تموم شه،🥰

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله که بتونی یه ویلایی بزرگ بخری دردسرت تموم شه،🥰

ممنون

من نمیدونم دیگران ندونسته یه نظراتی میدن که قلب ادم میشکنه اینجا چون طبقه اخره دورتا دورش افتاب به دیواراش میخوره مثل کورست کولر و پنکه هم جواب نمیده 

ممنون من نمیدونم دیگران ندونسته یه نظراتی میدن که قلب ادم میشکنه اینجا چون طبقه اخره دورتا دورش افت ...

حق با شماست ولی از بس دور از جون شما بعضیا شأن خانومها رو آوردن پایین همه فکرشون یه سمت  دیگه می‌ره ببین راستی یه کار دیگه هم میتونی بکنی دیدی تو اورژانس مریضا رو با چی جدا میکنن یه چهار چوب فلزی پرده داره نمیدونم متوجه منظورم میشی اسمش رو نمیدونم میتونی در واحد رو باز بزاری و یکی ازونا درست کنی بزاری جلو درت که بقیه به خونه ت دید نداشته باشن

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2731
من طبقه اخرم بعدم بی دست و پا نیستم که بلدم از خودم دفاع کنم

اهااااا . خوبه .

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
خب منم تو خونه راحت میگردم همه باید دید بزنن؟

همه تو خونه راحت میگردن اما نمیشه که در خونه باز باشه

اگه نمیتونی رعایت کنی باید خونه ویلایی میگرفتی که تنها باشی

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
در خونه باز میذاری ک از بیرون پیدا هست  فضولی واسه وقتی هست در خونت بسته هست و میاد در میزنه ت ...

تازه اومده بودم اینجا زمستون این کارو کرد دیگه اومد واسه فضولی بعد گفت این چه وضعیه جلو پسرت

در نباید باز باشه کفش نباید جلو در باشه تو مشاعات چیزی نذارید یا تغییری ندین در ساعات استراحت سر وصدا نکنید با مهمان داخل واحد خداحافظی کنید اینا ابتدایی ترین نشانه های فرهنگ آپارتمان نشینیه

مشکل ما اینه میخوایم بقیه رو تغییر بدیم تا خودمون راحت بشیم! ولی نمیدونم تغییر دادن خودمون برای راحت شدنمون آسون تره تا دیگران رو بخوای تغییر بدی...

حالا شمام درو ببند تو خونت هر مدل دوست داری باش

عزیزم کار به هیچی ندارم 

ولی خطرناکه 

یهو بر میپردی میبینی شوهر هول همسایه تو پشت سرته تو خانه 

برای امنیت خودت اینکار را نکن 

به همسایه هم بگو مگه پشت بام پیاده رو هست همسرت دایم اینجاست 

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
تازه اومده بودم اینجا زمستون این کارو کرد دیگه اومد واسه فضولی بعد گفت این چه وضعیه جلو پسرت

پسر ک محرم هست ولی خب خیلی بازم خوب نیست 

حالا کاری ندارم نمیدونم چ حد بوده 

گرمایی هستی عزیزم؟🥺

شربت خاکشیر اینا برا خودت نیمه اماده فریزر کن هرروز استفاده کن اذیت نشی💓

اخه پرده هم بزنی باز معلوم میشه پنجره اگر داشته باشی کارت راحت تر میشه