2737
2734
عنوان

سلام، امشب میخوام زیارت عاشورا بخونم ب نیت ده نفر اول

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 42 پست

مریم برای قبولیم تو رشته خوب کنکور بخون

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فاطمه 

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
2740
امن یجیب میخونم چون شوهر من بجز بدهی  شغلم نداره درکت میکنم زیاد سوره قدر بخون

من میدونم خدا بخواد میشه فقط راه میرم میگم خدایا از سر تقصیرات ما که مانه استجابت دعاهاتون میشه بگذر

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
من میدونم خدا بخواد میشه فقط راه میرم میگم خدایا از سر تقصیرات ما که مانه استجابت دعاهاتون میشه بگذر

دعاهامون 

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 

هرشب سوره واقعه بخون 

هروقت صدای اذان شنیدی 7بار بگو یا هادی یا وهاب و یا رزاق

2706