2752
2734
عنوان

شوهرم قهر بود پیام داد شام چی می‌خوری ‌‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 51 پست

😂😂😂تا تو باشی ناز نکنی 

با شوهرت قهری به شکمت چرا ظلم میکنی من بودم بدتر گرون ترین غذارو سفارش میدادم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

میرفتی مینشستی میخوردی مگر چیکار کردین ک غرورت با غذا خوردن جریحه دار شه؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

نباید زیاد ناز میکردی 🤦🏼‍♀️

این خودش یه راه واسه آشتی بود

با ناز کردن و ادامه قهر زندگی رو تلخ میکنین

زن دلشکسته و مرد دلسرد میشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
نخواسته اشتی کنه یا نازتو بکشه فقط از رو وجدان پیام داده .....شوهر منم همینه

دقیقا برای آشتی نبود میشناسمش همیشه اینجور مواقع پیام میده اگر برای آشتی بود پیام نمی‌داد 

غرور چیه بابا من بعد از بدترین دعواها با یه چیپس فلفلی آشتی کردم. کباب که جای خود داره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2706