2752
2734
یکی از همکلاسیام با پسری دوست بود و بهش نرسید شوهر کرد به داداش همکلاسیم ولی همچنان با دوست پسرش درا ...

چقدر چندشن بعضیا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خواهرم و به زور عقد یکی دیگه در اوردن داداشم این کار کرد خواهرم خیلی گریه کرد ولی داداشم کار خودش کرد ولی خواهرم دلش جای دیگه بود دیگه چند ماه بعد عقد اخلاقشون به هم نخورد درخواست طلاق دادن بعد طلاق اونی که خواهرم دوسش داشت مامان و خواهرش فرستاد خواستگاری قبلش هم میخواست بیاد داداشم نمیذاشت میگفت خوب نیست ولی اخر قسمت هم دیگه بودن جالبه اون شبی که عقد خواهرم بود عقد شوار سابقش بود در کل اینا قسمت هم نبودن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
چرا بنده خدا از اول به عشقش نرسید؟ بعد چی میسه میرسه؟  تعدیف کن کلا  بعد چند سال بهش ...

گفتم عزیزم تقریبا بعد سه سال 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
خواهرم و به زور عقد یکی دیگه در اوردن داداشم این کار کرد خواهرم خیلی گریه کرد ولی داداشم کار خودش کر ...

وای چه رمانتیک😥 ولی من مطمئنم خواهرت  امید داسته یروزی بهس میرسه    اینطور تیس؟