2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتن لایکم کنید 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731

در مورد همه کس و همه چی اطلاعات دارن ولی هیچ کس هیچ نوع شناختی ازش نداره 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

شوهرش رو خیلی تحویل میگیره

صبحا ک میخواد بره یر کار تا دم در باهاش میره

وقتی خونه میاد اول شربت میاره 

میره دم در استقبالش

هیچوووقتت خونه کسی مخصوصا اقوام شوهر نمیخوابه حتی اگه دوسه ساعت تا خونه فاصله باشه میره خونشون

هیچوقت عیدها تعطیلات نمیان

میزارن بعد عید خلوت میشه میاد سرمیزنه و عید دیدنی که نه با کسی روبرو شه و نه حرفی پشتش دربیاد

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)