2733
2739

چ کردن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ کردن

تازگیا خیلی صمیمی شدن باهم خوب بودن اما الان دیگه انگار فقط میخوان منو حرص بدن با حرفشون بهم طعنه میزنن یا حوری برنامه کردن که انگار من و بچه هام غریبه ایم اونا دختر خونن و دخترش هرجور که میخواد دخترامو اذیت میکنه آخر پدر شوهرم هی به دخترام میگه آبجیتونه زهرا

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2740
بیخیال بابا یه لیوان آب خنک بخور بگیر بخاب

نمیتونم دیگه خسته شدم از دست این شوهر بی عرضه ام که انگار نه انگار من خانومشم

یاد مامانم افتادم شب دیر وقت میومد تو اتاق میگفت عه بیداری؟؟؟ خوابم بودم با صداش بیدار میشدم حالا چ ...

خوش بحالت که مامانت اینقد دوست داره

چرا

شب مادرشوهرم دعوت کرد خونش بعد که رفتیم با اینکه جاریم ازم بزرگتره حتی سرشو نچرخوند سلام بده اما وقتی شوهرم اوند تو پاشد بهش سلام داد و اینا بعد دخترش دخترم قل دومم که دوسالشون هی اذیت میکرد بعد پدر شوهرم بجای اینکه به دختر اون بگه آبجیته اذیتش نکن برگشت به دخترم میگه آبجیته باهم بازی کنید و بعد مادرشوهرم هی موقع حرف زدن یا وقتی بحثم میشه طرف جاری رو نگه میداره انگار من غریبم

تازگیا خیلی صمیمی شدن باهم خوب بودن اما الان دیگه انگار فقط میخوان منو حرص بدن با حرفشون بهم طعنه می ...

رفت امدتو کمتر کن

کمتر حرف بزن

صمیمیتو کم کن

و بی اهمیت باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
رفت امدتو کمتر کن کمتر حرف بزن صمیمیتو کم کن و بی اهمیت باش

هفته ای دوبار یا یکبار میریم اما با ی کاری با یه حرفایی کلا اعصابمو خراب میکنن

هفته ای دوبار یا یکبار میریم اما با ی کاری با یه حرفایی کلا اعصابمو خراب میکنن

مشکلشون چیه اخه

2706