2737
2734
عنوان

خوابیدن با شیر

139 بازدید | 16 پست

سلام دوستان 

پسرم ۱۹ ماهشه ، شیر خودمو میخوره و پستونکی نیست 

از اولم رو پا عادتش ندادم کلا رو پام نمبمونه بخوابم بخوابونم 

حتما باید شیر بخوره تا بخوابه الان دیگه بزرگتر شده برام سخته همیشه و همه شیر بدم 

چند بار سعی کردم شیرش کم کنم یا نزارم با شیر بخوره حواسش با چیزای مختلف پرت کردم ولی خوابالو که میشه بداخلاق میشه و نق میزنه بزور میخواد لباسمو بزنه بالا شیر بخوره

مخصوصا برای خوابیدن چون بلد نیست خودش بخوابه با شیر خوردن خوابش میبره ، براش مثل پستونک شده 

یه راهنمایی کنید یا اگر تجربه مشابه دارید 

چیکار کنم که بدون شیر بخوابه؟ :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیر کردیی برای ترک این عادتش ولی بازم باید تحمل کنی گریه هاش  رو منم دخترم عادت داشت زیر سینه م بخوابه به زور عادتش دادم رو پام بخوابه ولی دختر من بعد از دو ماهگی عادتش دادم اونم اولش یه ساعت گریه کرد تا عادت ش رو ترک کرد

2731
خیلی دیر کردیی برای ترک این عادتش ولی بازم باید تحمل کنی گریه هاش  رو منم دخترم عادت داشت زیر س ...

نمیدونم دیگه چیکار کنم رو پام میزارم انقد گریه میکنه و زور میزنه خودش اینور اونور میکوبه تا ولش کنم

عزیرم دیگ ماشاا... نزدیک دوسالشه کمکم بفکر از شیر گرفتنش باش 

شیر گاو محلی یا پاستوریزه بگیر با عسل بری. تو شبشه بده بخوره اخر شبا ک بیدار نشه هییی. و حتما وعده غذایی شام بهش کامل بده بخوره ک شیر کمتر بخواد

نمیدونم دیگه چیکار کنم رو پام میزارم انقد گریه میکنه و زور میزنه خودش اینور اونور میکوبه تا ولش کنم

باید تحمل کنی دیگه به خدا دختر من تا چند روز فقط گریه می کرد تا عادتش دادم از گریه کبود می شد 

2740
عزیرم دیگ ماشاا... نزدیک دوسالشه کمکم بفکر از شیر گرفتنش باش  شیر گاو محلی یا پاستوریزه بگیر ب ...

بد غذایی میکنه خسته شدم هرچی میدم بخوره یه نع گنده میگه میره بعصی وقتام یه نوک میزنه بعصی وقتام خوب میخوره که همیشه اونجوری نیس

چیکار کردی برای از شیر گرفتن؟

هر جور شده میخوابوندم وسط خواب اگه گریه میکرد آب میدادم دوباره روز از نو روزی از نو، بلند میشدم تو بغلم راه میبردم، یا تو پتو تاب میدادیم تا بخوابه

که این وطن ، وطن شود ❤️🤍💚 
2706