2733
2739
عنوان

یه خواهش دارم

173 بازدید | 13 پست

بچها یه خواهش دارم ازتون یه آرزو دارم میخام اگه مقدوره منم مثل خواهر خودتون نفر یه صلوات برای حاجتروایم بزنید مرسی😘🤗

۱۴۰۱.۱۰.۸

گویند که خدا همیشه با توست🖤                            ای غم نکند خدا تو باشی💔

صلوات برای حاجت روایی خیلی خوبه ولی من وقتی حاجت مهمی دارم به یه صاحب دعا که از شاگردان آیت الله بهجت هستن، نامه می‌نویسم و التماس دعا میگم تا ایشون برام دعا کنه و سریع به حاجتم برسم.

بزرگ‌ترین خدمت تو به من آن است که اجازه دهی به تو خدمت کنم.
صلوات برای حاجت روایی خیلی خوبه ولی من وقتی حاجت مهمی دارم به یه صاحب دعا که از شاگردان آیت الله بهج ...

جدی میشه بگی چی توضیح بدی😍😘

گویند که خدا همیشه با توست🖤                            ای غم نکند خدا تو باشی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میشه بگی چی توضیح بدی😍😘

یه عارف صاحب نفس هست که از طرف خدا، دعا بهش داده شده و کسانی که حاجت مهمی دارن می‌تونن حضوری یا پستی یا اینترنتی بهش اسم و حاجتشون رو بگن و ایشون براش دعا میکنه. خیلیا فوری جواب گرفتن و شاید بعضیا هم باشن که دیر یا اصلا جواب نگرفته باشن. من تا جایی که دیدم، فوری جواب گرفتن.

2731
یه عارف صاحب نفس هست که از طرف خدا، دعا بهش داده شده و کسانی که حاجت مهمی دارن می‌تونن حضوری یا پستی ...

آدرس اینترنتی اش رو برای ما هم بزار

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
یه عارف صاحب نفس هست که از طرف خدا، دعا بهش داده شده و کسانی که حاجت مهمی دارن می‌تونن حضوری یا پستی ...

عزیز آدرس اینترنتی رو واسه ما هم میزاری 

منتظران بدانند اگر با آمدن آفتاب از خواب بیدار شویم نمازمان قضاست !!!
2740
میشه اسمشون یا آدرس از سایت یا پیج اگه دارند بدید

پیام خصوصی بدین بگم.

عمومی نمیگم چون بعضیا که خیلی روشنفکرن و به خدا و دعا اعتقاد ندارن، ناراحت میشن.