2737
2734
عنوان

فیلم بازا بیان

116 بازدید | 13 پست

یه برنامه خفن رایگان، بدون خرید  اشتراک، میلیونها فیلم با ژانرای مختلف، جدیدترینها تا نوستالژی، کارتون. انیمه دویوونه کنندست. اسمش بلبل جان هست عکسشم میذارم از گوگل سرچ کنین یا گوگل پلی 

اول کار بعد از نی نی سایت🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرسی عزیزم

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

من فلش میدم کافی نتا پر میکنن

خیلی ارزون تر میفته

الان فصل های کامل هاوکینگ ها و یاغی رو ریختم

یاغی تموم کردم

فصل هاوکینگ ها هستم

بعدش بازی تاج و تخت و زخم کاری رو میریزم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2740
من فلش میدم کافی نتا پر میکنن خیلی ارزون تر میفته الان فصل های کامل هاوکینگ ها و یاغی رو ریختم یا ...

سمت ما ی فیلم بریزن ۵۰ میریزن 😐

اگ امضامو خوندی برگرد بگو وااای چ امضای باحالی ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه  
سمت ما ی فیلم بریزن ۵۰ میریزن 😐

عه چه زیاد

من همه رو ۲۰ دادم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون