2733
2734
عنوان

بچه ها بیاین فکرم درگیر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 32 پست
یه سوال چرا عطر جعبه سیگار بوده ...سیگاراش بو نمیگیرن؟؟؟نمیشه که کشیدشون

عطر کنار ترمز دستی بود فندک هم کنارش .فندک همیشه هست تو ماشین واسه روشن کردن اتیش کارگرها ساختمون همیشه داره تو ماشینش به اون شک ندارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکن انکار کنه

اخه جالب سیگار یکی میکشه میگه بدم میاد سر درد میگیره اون دوستش همکارش میکشه این بدش میاد حالا باز خودش یه بسته تو ماشنش جای تعجب داره اخه مخفی بود هم خودش بوی سیگارداد چند روز پیش بیشتر شک برم داشت 

نمیخوام فکرت بد کنم .....داداشم اولی میخواست شروع کنه اعتیادش ت ماشینش اسپری گذاشته بود موقعی خونه میومد دیگه ازبس میزد ازاین اسپره کهدمانفهمیم سر درد نیشدیم....ولی باهاش صحبت کن خورشید هم پشت ابر نمیمونه

2731
اخه جالب سیگار یکی میکشه میگه بدم میاد سر درد میگیره اون دوستش همکارش میکشه این بدش میاد حالا باز خو ...

اگه سردرد میگیره نمیکشه شاید مال دوستش باشه برااینکه شما بد برداشت نکنید قایم مرده

نمیخوام فکرت بد کنم .....داداشم اولی میخواست شروع کنه اعتیادش ت ماشینش اسپری گذاشته بود موقعی خونه م ...

اره دیگه خودش میگه دوران نوجوانی خدمت خیلی مستعد این کارها بوده دوستاش هرویین و ...خیلی چیزا مصرف میکردن میگه من نساخت شاید منم مثل اونا میشدم الان میبینه اون ها به چه وضعی افتادن میگه خدا من دوست داشت جالب مریض میشه کدیین نمیخوره اینقدر اطمینان داشتم اما امشب فکرم بدجورررر درگیر شده چون خودش بو سیگار داد  بیشترشک کردم 

الان علت اینکه رک و پوست کنده درمورد این قضیه باهاش صحبت نمیکنی چیه؟ 

میگم شاید انکارکنه بگه ررای کسی بوده اخه میدونم میگه بمن شک داری قایم کردم کسی نبینه از شیشه ماشین ☹فردا شب میگم سرفرصت بهتر ببینم عکس العملش

به روش نیار بذار ازت بترسه من به روش آوردم علنا دیگه میکشه

اره منم به همین فکرمیکنم .میگم بهش الکی بگم یه کی از مامان بچه ها امروز مدرسه پسرمون میگفت شوهرش سیگار میکشه خیلی ناراحت بود من یه لحظه خودم جای اون خانم گذاشتم گفتم خداشکر شوهرمن که اهل هیچی نیست ☹🤨😐

میگم شاید انکارکنه بگه ررای کسی بوده اخه میدونم میگه بمن شک داری قایم کردم کسی نبینه از شیشه ماشین ☹ ...

البته من با چند و چون رابطه ی شما و عمق ارتباطتون که آشنا نیستم... ولی معمولا صحبت کردن بهترین راه برای حل مشکلات زوجهاییه که دلشون به زندگی کردنه... یعنی رفتار سالم اینه، حالا ممکنه شما بخواید از طرق دیگه نتیجه بگیرید. 

دو نفر باید اونقدر نسبت به هم امن باشن که تو اینجور مواقع درمورد مشکلات و احساساتی که دارن راحت باهم صحبت کنن و به نتیجه برسن.

امیدوارم مسئله ی شماهم حل بشه عزیزم. 

احتمال اینکه مال دوستش باشه هم زیاده. تو ماشین سیگار کشیده و جا گذاشته. 

اگه صحبت کردید و خودش کشیده هم بذارید راحت بگه، ببینید علتش چیه، اونو درست کنید و خونسرد باشید.

اگه از حال بد‌ش باشه، به سیگار ختم نمیشه، پس موضوع فقط سیگار نیست و نیاز به کمکتون داره.

دردی که درمانش تو باشی دوست دارم...