2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین فکرم درگیر ...

493 بازدید | 32 پست

غروبی دنبال یه وسیله ی میگشتم گفتم احتمالا افتاده تو ماشین .سوئیچ ماشین گرفتم شوهرم م خواب بودرفتم سمت ماشین درحال جستجو بودم یهو یه بسته سیگار پیدا کردم یا خدااااا😲این چیه بازکردم یک دونه ش مصرف شده بود دیدم یه عطر کوچیک و  هم کنارش😐اصلا باورم نمیشه سیگار بکشه اینقدر از بوی سیگار متفر محیط کارش یه اقا میکشه این سرگیجه سردرد میگیره حالا خودش سیگار بکشه وااای باورم نمیشه جالب همیشه خودش میگه سیگار منشا اعتیاد و چیزای دیگه ست .چند روز پیش یهو ازبیرون امد بوی سیگارمیداد خندیدم گفتم چقدربو میدی خودشم میخندید میگفت بمن شک داری  گفت پیش دوستم بودم همسایه شون میکشه ازون بو گرفتم منم که اصلااااا اطمینان داشتم باورکردم اما امشب با اون بسته سیگارتوماشین 😐نمیدونم چه جوری بهش بفهمونم جالب کدیین نمیخوره اینقدر حساس ۱۰ سال ازدواج کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نمیدونم ازسرشب هی نگاش میکنم اخه اصلا باورم نمیشه فقط گفتم خیلی فکرت درگیر کار و ...گفت اره اما سرش توگوشیش بود مثل همیشه هیچ لکس العملی نشون نداد عادی عادی بودیم فقط یه عطرو یک دانه سیگارش برداشتم به نظرتون متوجه میشه ؟البته یه ساعتی جایی رفت امد اما هیچ حرفی از عطر و ...اینا نزد اخه اصلا باورش نمیشه من برم سر ماشین حتما فکرکرده عطر گم کرده نمیدونم بازم 

خب اسنجور به طور غیر مستقیم بهش میفهمونی که فهمیدی

اره کاش برنمیداشتم گفتم با جاش بگیرم شک میکنه اصلا مخم هنگ کرد همون لحظه فقط عطر بذارم کنار لباساش یا ماشین فکرکنه اونجا افتاده

نمیدونم ازسرشب هی نگاش میکنم اخه اصلا باورم نمیشه فقط گفتم خیلی فکرت درگیر کار و ...گفت اره اما سرش ...

ممکنه مال خودش نباشه خوب ...تصلا چون عطر کسی نمیزاره جعبه سیگار ...قابل مصرف نیست سیگار ...بادستای عطری یا کرمی بگیری دیگه نمیشه کشیدش🤗🤧

2706