2737
2739
دکتر خسروی خیلی منو میترسوندن و بهم میگفتن تو یه بمب ساعتی تو بدنت داری هر اان ممکنه بترکه و نابودت کنه، اما دکتر رجایی همه س لبخند میرد و میگفت چیر مهمی نیست زود خوب میشی یه بچه سالم و خوشکلم واسمون میاری
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی بااین بیماری تونسته نی نی سالمه به دنیابیاره اگه هست تعریف کنه امیدماهاهم بره بالا ممنون

شنا منم سوالم همینه توهم درگیری؟میشه بگی دقیقن چه مشکلی داری کجا میری

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
شنا منم سوالم همینه توهم درگیری؟میشه بگی دقیقن چه مشکلی داری کجا میری

سلام من سه سقط مکررداشتم بعدک ازمایش دادم گفتن لوپوس وسیستم ایمنیت بالاهست الانم بهم داروقبل بارداری نداده گفت بروباردارشدی بیاتااسپرین وهپارین بهت بدم توطول بارداری استفاده کنی دیگه نمیدونم لوپوس ضعیف داشتمه ک قبل بارداری دارونداده خیلیم نگرانم

2731
سلام من سه سقط مکررداشتم بعدک ازمایش دادم گفتن لوپوس وسیستم ایمنیت بالاهست الانم بهم داروقبل بارداری ...

به من یه دکتر اسپرین و پردنیزولو و هیدروکسی کلروکین سولفات داده گفته حتمن بخور یه دکتر گفته باردار شدی بخور موندم به حرف کدوم گوش کنم یکی می گه خفیفه یکی می گه ضعیف کدوم ازمایشا مثبت بود اسمشونو میدونی؟

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
به من یه دکتر اسپرین و پردنیزولو و هیدروکسی کلروکین سولفات داده گفته حتمن بخور یه دکتر گفته باردار ش ...

ن والا سردرنیوردم ازازماشاولی حتماخفیف بوده مال شماهم وگرنه شش ماه قبل بارداری بهتون دارومیدادن بایدتوکل کنیم بخداببینیم چی میشه...

2738
نه عریزم مشکل مفصل دارم دکترم گفت درصد خیلی کمی فعالیت داره در حدی که شاید یه دکتر دیگه بهت دارو نده ...

می نا جون الان از بارداریت چقدر میگذره من متاسفانه خیلی استرس دارم برا این داروها و عوارضش روی بچه 

البته منم فقط درد عضلانی تو دستام داشتم که با دارو خیلی خوب شده ولی 3 سال پیش تو بارداری اولم عود کرد و متاسفانه ختم بارداری که منجر به مرگ نوزاد شد و هیچ دکتری تشخیص نداد تا اینکه تازه فهمیدم لوپوس دارم و علت پره اکلامسی زمان بارداریم به لوپوس مربوط میشده

دکتر خسروی خیلی منو میترسوندن و بهم میگفتن تو یه بمب ساعتی تو بدنت داری هر اان ممکنه بترکه و نابودت ...

سلام من دیشب فهمیدم لوپوس دارم

میشه درخواست دوستیمو قبول کنین یکم سوال ازتون بپرسم؟

تو عوارض جانبی پردنیزولون نوشته چاقی بیش از حد میخاستم بدونم کسی بوده که روند طبیعی بارداری رو داشته ...

عزیزم من ۷ساله لوپوس دارم اما بیماریم خاموشه حتی زمان بارداریم دوتاپسر دارم ۴ساله و دوساله اون رمانم پردنیزولون مصرف میگردم هیچ مشکلی پیش نمیاد چون پردتیزولون از جفت عبور نمیکنه نگران نبا

عزیزم من ۷ساله لوپوس دارم اما بیماریم خاموشه حتی زمان بارداریم دوتاپسر دارم ۴ساله و دوساله اون رمانم ...

سلام ببخشید ازتون سوال داشتم برای بارداریتون هیدروکسی نمیخوردین ؟یا هپارین و اسپرین مصرف نمیکردین ؟

عزیزم من ۷ساله لوپوس دارم اما بیماریم خاموشه حتی زمان بارداریم دوتاپسر دارم ۴ساله و دوساله اون رمانم ...

سلام دوست عزیز

ان شاءالله همیشه سلامت باشین، ببخشید شما هیدروکسی هم مصرف می کردین؟ من الان یک سال و نیمی هست که هم پردنیزولون و هم هیدروکسی رو قطع کردم. قصد بارداری هم دارم...تازه آزمایش دادم برای چکاپ و هنوز نتیجش نیومده...نمی دونم از دوستان کسی هست که با وجود لوپوس اما در دوران بارداری دارو مصرف نکرده باشه و نیازی به دارو پیدا نکرده باشه؟

تو عوارض جانبی پردنیزولون نوشته چاقی بیش از حد میخاستم بدونم کسی بوده که روند طبیعی بارداری رو داشت ...

سلام منم باید مصرف کنم تو بارداریم چند تا سوال دارم میشه لطفا جواب بدید؟

2706