2726
تو عوارض جانبی پردنیزولون نوشته چاقی بیش از حد میخاستم بدونم کسی بوده که روند طبیعی بارداری رو داشته باشه با این قرص؟؟ من حامله م تو ماه هفتمم پونزده ساله لوپوس دارم اما شش سال خاموش بوده ولی تازگیا فعال شده و دکتر دارو داده
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من لوپوس ندارم اما یه بیماری شبیه لوپوس دارم یه نوع بیماری خود ایمنی متاسفانه برای من با درد شدید همراه جوری که از درد جیغ میزنم من هم پردینزولون میخورم اما واسه درد و التهابم کاملاً بی تاثیر بوده افزایش وزن هم نداشتم
قلقلی جون اصولا با ازمایش ana اگه بالای ده باشه مثبته و لوپوس داری ولی همیشه فعال نیست و یه سری فاکتورا داره واسه فعالیتش که باید یه مجموعه مشکلات جدید داشته باشی تا معلوم بشه بیدار شده
سامیه جان اسم دقیق بیماری شما چیه؟؟؟ عزیزم ان شالا خدا شفا میده هر چه سریعتر و خوب خوب میشی خانومی.... شما تو بارداری مشکلی نداشتی؟؟
نه عریزم مشکل مفصل دارم دکترم گفت درصد خیلی کمی فعالیت داره در حدی که شاید یه دکتر دیگه بهت دارو نده اما من محکم کاری میکنم و خیالت راحت رو جنینت اثر منفی نداره
پردینزولون یکی از داروهایی هست که دکترهای زنان هم برای بعضی بارداری ها تجویز میکنن اون خانم هایی که بدنشون در مقابل جنین ایمنی داره و دچار سقط های مکرر میشن پردینزولون میخورن نگران نباش داروی سیفی
2706