2737
2739
عنوان

قیمت وحشتناک ماشین😪

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 33 پست
چند روز پیش از  چند نفر شنیدم که تقصیر x,yنیست، اونها دلشون میخدان برا مملکت کاری انجام بدن، بق ...

دعوای زرگری باور نکن

که گناه دگران برتو نخواهند نوشت...🍃من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش...🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه هرکس ماشین نداشت تو خواب ببینه مثل خوذم ....سال قبل با 100تومن یه ژراید 111  مدل 97   ...

خدا کمک کنه به همه..... خدا نکن انشالله به همه ارزوهات برسی

از اینکه خودم هستم، خوشحالم.  

دوست دارم برم اون دنیا خدا بگه چرا اینکارو کردی اونکارو کردی اونجاست که دیگه شروع کنم....

2731
دوست دارم برم اون دنیا خدا بگه چرا اینکارو کردی اونکارو کردی اونجاست که دیگه شروع کنم....

خدا مهربان، اما نمیدونم قضیه چیه که x,yاز خدا ، خداتر شدند و واقعا میتازونند

پسرم شعر کامل امضاتون حفظ. ۷ سالش، خیلی بانمک میخوندش

خدا مهربان، اما نمیدونم قضیه چیه که x,yاز خدا ، خداتر شدند و واقعا میتازونند

بهش میگن دشمن😂😂😂😂😂

2740
پسرم شعر کامل امضاتون حفظ. ۷ سالش، خیلی بانمک میخوندش

ماشالله😍 آفرین

خداحفظش کنه❤❤

دقیقا، همیشه منم میگم، اونوقت میگن یه بچه کمهههه😏🤕🤕

من که قید بچه دوم رو زدم .تا الان طبیعی جلوگیری میکردم الان شروع کردم به قرص خوردن که یه دفعه ناخواسته باردار نشم .

دوست عزیز اگه دوست داشتی برا شادی روح پدرم صلوات بفرست. ممنون.
من که قید بچه دوم رو زدم .تا الان طبیعی جلوگیری میکردم الان شروع کردم به قرص خوردن که یه دفعه ناخواس ...

بچه ی دوم؟؟؟؟ وای خدای من ، فقط خیانت بخدا به بچه ها تو این دوره زمونه. برای شادی روح پدرتون هم صلوات فرستادم

بچه ی دوم؟؟؟؟ وای خدای من ، فقط خیانت بخدا به بچه ها تو این دوره زمونه. برای شادی روح پدرتون هم صلوا ...

الان ماهایی که بچه دوم داریم چی چرا از این حرفا می‌زنین تو دلمون و خالی میکنین

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
الان ماهایی که بچه دوم داریم چی چرا از این حرفا می‌زنین تو دلمون و خالی میکنین

ببین بچه دوم از حالا اوردن سختن، خدا رو شکر بچه دوم شما بدنیا اومده از اب و گِل هم درومده، در ضمن اینجا فقط درد ودل میکنیم، اون خداست که نگهبان همه انسانهاست، من نوعی چه کارم. خدا نگهدار بچه های گلت باشه عزیزم، منظور از این وضعیت مملکتمون....

2706