2733
2739
عنوان

برندگان مسابقه یلدای زیبای ما

| مشاهده متن کامل بحث + 7899 بازدید | 94 پست
عزیزم ایشونم میتونستن تاپیک بزنن و تبلیغ کنن و رای جمع کنن اما از سوم دیگه کاری نکردن  اگه بر ...

اینو خدایی راست میگی یعنی من هررررر تاپیک رفتم و هربار اومدم سایت شما در حال رای جمع کردن بودین اگ از لحاظ تلاشت بوده ک اول شدی نوووووش جونت پشتکارت بیسته👌🏻😍😘 

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞
اینو خدایی راست میگی یعنی من هررررر تاپیک رفتم و هربار اومدم سایت شما در حال رای جمع کردن بودین اگ ا ...

ممنون عزیزم اگه زیبایی بود قطعا اونا اول میشدن 

به رای هست 

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم... منم بهت تبریک میگم مبارکت باشه🥳🥳🥳🤩🤩 خیلی برات خوشحال شدم😍😍❤️❤️👏👏

ممنون گلم

به تو پیام دادن؟

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای
2731

مانیا ومهرآذین من بهشون رای دادم😚

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2738

حالا همه میگن ما بهشون رای دادیم   

به اونایی که رای دادن جایزه نمیدنا  

خداییش من به هرسه نفرشون که هیچ به هیچکس رای ندادم   

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
نفر اول: مبلغ 500 هزار تومان نفر دوم:مبلغ 350 هزار تومان نفر سوم: مبلغ 200 هزار تومان

چرا ما مسابقه هارو نمی‌بینیم باید تاپیک سنجاق بشه بالای سایت

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706