2733
2734
عنوان

برندگان مسابقه یلدای زیبای ما

| مشاهده متن کامل بحث + 7888 بازدید | 94 پست
همه جهان در حال ابديت و رو به پيشرفته اين سايت برعكسه فقط پسرفت

اینجا بر عکسه دیگه به درد بخوری رفتی فقط باید چرت و پرت بگی کاری نداشته باشی به چیزی تا بمونی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم تهرانی عزیز 

لطفا حذف تاپیک را رسیدگی کنید  نی نی حذف گفته که روزهای زوج اونم تایم خیلی کمی تاپبک فقط هم محرمانه حذف میکنه  ولی حتی به این حرف خودش هم عمل نکرده دیروز که دوشنبه بود پس چرا هیج تاپیکی حذف نکرده .

نکنه قراره تاپیکش روزهای دو شنبه باز بمونه که کاربرا لینک بذارن ولی خانوم بیاد چهارشنبه همونا را حذف کنه 

چرا برای رضایت کاربرا هیچ کاری نمی کنین چون میدونین دسترسی به آپ های دیگه مثل وات و اینستا الان  وجود نداره و کاربرا بالاجبار رو میارن به همین سایت شما 

ولی این  کار منصفانه نیست 

و اینکه هیج حمایتی از کاربرایی که برای قوانین سایت با شما و نی نی یارها  همکاری می کنن  نمیشه 

من تا حالا کلی توهین شنیدم از کاربرا به خاطر اینکه کاربرای کلاهبردار را که با کاربری های متعدد میان از احساسات کاربرا سو استفاده میکنن به نی نی ۵ معرفی کردم ولی حتی حاضر نشده درمقابل توهین کاربرا به من ؛یه واکنش نشون بده 

...

بعد اینکه حتی ما پست هم تاپیکی بذاریم حذف نمیشه و هیج کدوم از نی نی ها سهمیه حذف پست هم ندارن  .الان من توی تاپیک عید قربان نی نی ۵ پست گذاشتم اونم به خاطر همکاری با شما ولی چند روزه میگم پاک کنین چون کاربرا میخونن و میان توهین میکنن میگن فلان هستی. حتی همکاری هم نمیشه با شما کرد چون حتی نی نی ها شخصی را هم باز نمی کنن که حداقل پیاممون را خصوصی بهش بگیم 

الان مدتیه که خیلی تعداد کاربرای کلاهبردار با عنوان کردن هیچی نداریم و لخت و گرسنه موندیم از کاربرا سو استفاده میکنن و پول میگیرن ولی من ده بار باید به ۵ گزارش بدم تا بلکه ببینه و قطعشون کنه 

...
2731