2737
2739
عنوان

برندگان مسابقه یلدای زیبای ما

| مشاهده متن کامل بحث + 7889 بازدید | 94 پست
سلام از همه اون‌۱۶۰۰ نفری که رای دادن ممنونم ان شاءالله انرژی مثبتش به خودتون برگرده عزیزانم❤❤❤❤

سلاااامممم گلمممم تبریک میگم بهت 😍😍😍🌹🌹🌹

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه پس شما حضور دارین توی سایت پس چرا هرچی  تگ تون میکنن هیجا نیستین؟😁

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 
2731

@مونا_تهرانی  

@مونا_تهرانی  

@مونا_تهرانی  

@امیر_فنی  

@امیر_فنی  

@امیر_فنی  

لطفا بازیابی رمز رو درست کنید 

نی نی یار 5 و 3 گفتن خرابه و دسترسی ندارن 

منم رمز کاربریم یادم رفته و شماره هم از خودم نیست بازیابی رمز بزنم 

حق نفر سوم بود اول بشه👩‍🦯

عزیزم ایشونم میتونستن تاپیک بزنن و تبلیغ کنن و رای جمع کنن اما از سوم دیگه کاری نکردن 

اگه بر اساس زیبایی بود جملتون درست بود اما برنده تو این مسابقه بر اساس رای بود منم خیلی زحمت کشیدم رای ها بره بالا  اینجوری نگین 

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای
2738
عزیزم ایشونم میتونستن تاپیک بزنن و تبلیغ کنن و رای جمع کنن اما از سوم دیگه کاری نکردن  اگه بر ...

عزیزم من به سه تا تونم رای دادم،

اما خیلی دوس داشتم شما برنده بشین،

اتفاقا الان دیدم اول شدی،خیییلی خوشحال شدم،مبارکت باشه عزیزم❤❤❤

عزیزم من به سه تا تونم رای دادم، اما خیلی دوس داشتم شما برنده بشین، اتفاقا الان دیدم اول شدی،خیییل ...

ممنونم عزیزم دلت شاد 

پرروزی باشید

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای

نفر اول: مبلغ 500 هزار تومان

نفر دوم:مبلغ 350 هزار تومان

نفر سوم: مبلغ 200 هزار تومان

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
سلام از همه اون‌۱۶۰۰ نفری که رای دادن ممنونم ان شاءالله انرژی مثبتش به خودتون برگرده عزیزانم❤❤❤❤

دیدی گفتم برنده ای

مخالف حرفای من تو هر تاپیکی اصلا اجازه ریپ زدن رومو نداره چون حوصله بحث کردن با یه کله خرو ندارم😊😊