2733
2739
عنوان

دعوا سر ارث پدری

2811 بازدید | 64 پست

سلام ما چند تا خواهر و برادریم که پدر و مادرمون رو به تازگی از دست دادیم یه برادر کوچکتر از خودم هست ته بچه آخره ۲۸ سالشه مجرده نه کار داره نه درآمد ثابت داره نه سرمایه داره نه پشتیبان داره فقط یه ماشین داره همین، ارث پدری بهمون یه خونه ویلایی ۱۱ میلیاردی رسیده و با چند تا زمین حالا داداشای عوضیم موندن موندن الان وسط زمستون میخوان خونه رو بفروشن بعد میگن داداش کوچیکم باید جمع کنه و از خونه بره تا فروش بره، داداشمم بنده خدا میگه من وسط زمستون با یک میلیارد و ۴۰۰ تومن کجای تهران برم خونه بخرم اصلا خونه خریدم خونه رو با کدوم فرش و لوازمی پر کنم ت  این سرما نه فرشی نه یخچالی نه بخاری ....

خیلی حالم بده ازین‌همه نامردی و پست بودن، که سر لجبازی میخان داداش کوچیکشون رو آواره کنن، آخه انصافه سه ماه صبر کردن یعنی انقدر سخته، مادرم وسایل خونه رو به زبان به ما گفته بود برای پسر کوچیکم ولی اینا قبول ندارن و میگن ما وسایل خونه نمیدیم اندازه حقش باید برداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه سخت برادرتون شغل ندارن؟؟؟ نمیتونی بقیه رو متقاعد کنی پنج شیش ماه صبر کنن بلاخره برادرشونه 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2731
خیلی حالم بده ازین‌همه نامردی و پست بودن، که سر لجبازی میخان داداش کوچیکشون رو آواره کنن، آخه انصافه ...

چه بی رحم. اگه داداشت مخالفت کنه فک کنم نتونن تقسیم کنن 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738
چه سخت برادرتون شغل ندارن؟؟؟ نمیتونی بقیه رو متقاعد کنی پنج شیش ماه صبر کنن بلاخره برادرشونه 

نه فقط با ماشین اسنپ کار میکنه در حدی که تو این گرونی بتونه شکمش رو سیر کنه فقط همین ، همه برادرام با کمک‌های پدر و مادرم ازدواج کردن عروسی گرفتن و حتی بچه دار شدن به این بدبخت که رسید پدر و مادرم فوت کردن حالا این بچه هیچی نداره دلم کبابه براش کاری هم نمیتونم انجام بدم براش

الهی طفلی ☹️ برادر برادرشو نمیشناسه دیگه تواین دوره زمونه  میتونه بره اجاره کنه وسایل دست دوم گیرنمیادبااین پول نه؟ فرشی یخچالی تلوزیون کاش قبل فوت یچیز دندون گیری به نامش میزدن

2706