2733
2734
عنوان

دعوا سر ارث پدری

| مشاهده متن کامل بحث + 2876 بازدید | 64 پست
نه فقط با ماشین اسنپ کار میکنه در حدی که تو این گرونی بتونه شکمش رو سیر کنه فقط همین ، همه برادرام ب ...

دلم گرفت 😔😔😔😔😔

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی به وصیت مادرت نمیخوان عمل کنن 

اینطوری مادرت رو ناراحت میکنن 

وسایل خونه به چه درد متاهل ها میخواد بخوره بدن به این طفلی که هیچی نداره

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

اگه شما خونه دارین نصف ارث خودتو بده به برادرت 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
نه فقط با ماشین اسنپ کار میکنه در حدی که تو این گرونی بتونه شکمش رو سیر کنه فقط همین ، همه برادرام ب ...

ااخی الهی دلم سوخت براش

زمان عروسی ازدواج اونا پدرمادرتون بودن کمک کردن بهشون الان اینا باید یکم به جای پدرتون هواشو داشته باشن

۴ تیکه وسیله خونه چیه که نمیدن بهش

چند تاخواهرید؟خواهرا سهم خودتون از وسیله خونه رو بدید بهش،کارش راه نمیفته؟

اگه بخوان خونه رو بفرشن واسه انتقال سند امضای همتون رو میخوان تو و داداش کوچیکه فعلا امضا نزنید تا اونا هم کوتاه بیان 

البته اونا هم حق دارن که حقشون رو طلب کنن ولی اینجور مواقع بهتره هوای همو برای چند ماه هم که شده داشته باسن کمااینکه فروش تونه هولهولکی ام قیمت خونه رو میاره پایین به نفعشونه چند ماه صبر کنن تازه خرید و فروش خونه تو تابستون بهتر صورت میگیره گرونتر هم برمیدارن ازتون

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

تا همگی نرید و رضایت بدید و انحصار وراثت کنید که نمیتونن ملک رو بفروشن. شما و ایشون و خواهرتون نرید و وکالت هم ندید. حتی دادگاهم برن صرفا قرار اجاره تعیین میکنه نه تخلیه.

حضورش هم ربطی به فروش خونه نداره. هر وقت مشتری پیدا شد و خونه رو خرید میتونن بگن باید تخلیه کنه. فعلا برن کارهاشو انجام بدن انشالله با برف سال دیگه به نتیجه میرسن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

شما خواهرا نمی تونید باهاش شریک بشید خونه بخرید؟  دونگ بزنید به نامتون بعدها با اجاره اش بهتون برگردونه. 

خالم برای داییم اینکار رو کرد

تنهایی که از حد گذشت، کل آدمهای دنیا هم ترکت کنند دیگر مهم نیست! ياامام رضااا یا ضامن آهو🙏🏻
الهی طفلی ☹️ برادر برادرشو نمیشناسه دیگه تواین دوره زمونه  میتونه بره اجاره کنه وسایل دست دوم گ ...

ای بابا گاهی وقتا پدر و مادر هم دور از جون عقلشون رو ازدست میدن خدا به پدر و مادرم رحم کنه تو اون دنیا با این ظلمی که به پسرشون میشه فقط دارن عذاب میکشن مگه خونه پیدا کردن به همین راحتیه؟ مگه الکیه مخصوصا تو زمستون و تو این سرما

2706