2733
2734

برا رنگش ناراحتم قهوه ای تیره ست.  

حالا به نظرتون میتونم رنگش کنم؟ جنسش چوب راشه  باید رنگار بیارم؟ 

کسی تجربه. ای داره؟

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین منم چند سال پیش خریدم نمیدونم چرا تو مغازه به چشمم نسکافه ای اومد ولی اوردم خونه دیدم به طوسی میزنه اصلا به رنگ مبلام نمی‌خورد خودم رنگش کردم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین منم چند سال پیش خریدم نمیدونم چرا تو مغازه به چشمم نسکافه ای اومد ولی اوردم خونه دیدم به طوسی م ...

چجوری رنگ کردی؟ خوب شد؟؟

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)
2738
پایه مبلات چه رنگیه؟ و زیر تلویزیونی؟

پایه مبلا طلایی.  

میز تلویزیون سفید

چجوری رنگ کردی؟ خوب شد؟؟

اگر واقعا چوب راش باشه که خیلی گرون خریدی پس بهتره بدی رنگار برات رنگ کنه. 

بهترین حس حس دوست داشتن توست   من از کاربرای قدیمم  تقریبا از سال 90 یه مدت خاموش بودم بعدا عضو شدم گوشیم عوض کردم کاربریم رفت
پایه مبلا طلایی.   میز تلویزیون سفید

چرا طلایی نخریدی 

بهترین حس حس دوست داشتن توست   من از کاربرای قدیمم  تقریبا از سال 90 یه مدت خاموش بودم بعدا عضو شدم گوشیم عوض کردم کاربریم رفت
اگر واقعا چوب راش باشه که خیلی گرون خریدی پس بهتره بدی رنگار برات رنگ کنه. 

۵ تومن خریدم

چرا طلایی نخریدی 

طلایی خوشم نمیاد🤕

اصن برا مبلا هم پشیمونم ولی چاره ای نیست😁

چجوری رنگ کردی؟ خوب شد؟؟

یه قوطی رنگ همسرم رنگ کرد رنگ روغنی اره خیلی خوب شد سه دست زد تا رنگ مورد علاقه مون دربیاد ولی اگر نزدیکت مبل سازی هست ببر بده با پیستوله رنگ میکنن خیلی تمیز و سریع میشه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
۵ تومن خریدم

ببین برات عوض میکنه رنگ طلایی شو بخر. اگر قبول نکرد بده رنگاری. رنگ بشه

2706