2737
2734
عنوان

کسی با حمیرا مصدق توی صارم زایمان داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27354 بازدید | 97 پست

یکی از بدترین و پزشکاس موقع زایمان چون شب بود بالاسر من حاضر نشد و فردا صبحش اومد واقعا حیفه یکی از لحظه های خوبه زندگیتونو با این پزشکایی که چون فقط تو صارم هستند و اسم در کردن خراب کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام مامانا

من الان ۲۸ هفته هستم و از اول پیش دکتر مصدق رفتم

من مشکل انعقاد خون دارم و دکتر مصدق با آزمایش هایی که برام نوشت متوجه این قضیه شدم وگرنه بچه نمیموند.

هر دکتری که میرفتم بعد از این که آزمایشاتمو میدید میگفت ما معمولا بعد از ۳-۲ تا سقط این آزمایش هارو میدیم.

دکتر مصدق اوایل خیلی منو ترسوند چون خودشم نگران بود و کلا مدلش اینطوریه که آدم رو میترسونه که بیشتر مراقب باشی جوری که من هر روز گریه میکردم ولی بعد از این که ۳ماهم تموم شد و دید که داروها و آمپولام اثر کردن کلا رفتارش عوض شد انگار که خیالش راحت شده باشه.

من که خیلی ازش راضیم و با هرکدوم از مریضاش که صحبت کردم اونا هم راضی بودن.

انشاالله که بتونم راحت پیشش زایمان کنم.

سلام دوستان من الان ۱۶هفته هستم و تحت نظر دکتر مصدق

نظرات رو که خوندم همه سالهای پیش ازش راضی بودن اما به تازگی انگار نه

مثله اینکه مار سزارینشون بهتر از طبیعیه

میشه بیشتر راهنماییم کنینن

دکتر من ایشون بود 

اخلاقش خیلی بگیرنگیر داره یه موقع چنان بد حرف میزنه که من هنوز پشیمونم چرا دکترمو عوض نکردم ضمنا تعهدشونم دراین حده ک ب نفعته پنجشنبه جمعه دردت نگیره چون من نیستم البته این تازه مال روزی بود ک اخلاقش خوب بود 

و اینکه خیلی استرس میده و وسواس بی مورد ب خرج میده 

ضمن اینکه خدمات خود بیمارستان هم نسبت به قبل خیلییی افت کرده من چهارشب بستری بودم و دخترم سه شب تقریبا چیزی نزدیک به افتضاح بود

راستی اینم بگم که شبیه ناظمای مدرسه میمونه و خیلی راحت و به هردلیلی به مریضاش پیغام میداد که دیگه پیش من نیا

مثلا: من بهت گفتم دوشنبه بیا امروز چهارشنبه س(جالبه اون خانم هم پیغام دادن که گفتین اگر سرویکست زیر سی بود دوشنبه بیا ولی طبق این سونو بالای سی هست دکتر هم گفت ااا راس میگه سرویکسش خوبه بگین بیاد که اون خانمم گفت ترجیح میدم دکتر مو عوض کنم) 

چندبار تو مدتی ک پیششون میرفتم این اتفاق مشابهش افتاد من تصور میکردم تحت هیچ شرایطی نمیتونم دکترمو عوض کنم مگر اینکه بیمارستانو عوض کنم و چون میخاستم حتما همسرم تو اتاق عمل کنارم باشه میخاستم حتما صارم باشم .اینم بگم که بسیاااار فراموشکار و بی حواسه یبار اطلاعات ازمایش و سونوی منو برا یه خانم پیگه وترد کرد یا مثلا هر دوهفته یبار برام سونو میداد سونوگرافی میگفت اخه واقعا تو همه چیزت طبیعیه این چراانقد وسواس ب خرج میده بعداز چندبار که رفتم سونو یبار که جواب سونو رو بردم پیشش گفت من براچی گفتم بهت برو سونو؟ منم گفتم چون گفتین میخام از صحت سونوی قبلی مطمئن بشم گفت اها اره خوبه ! منم دیگه نزفتم تااینکه هفته۳۶ باز برام سونو داد رفتم پیش دکتر فرزانه گفت واقعا اخه برتچی اومدی دیگه برو بزا دیگه

2740

دکتر مصدق خیلی دکتر ماهی هستن هم از نظر اخلاق و هم از نظر تجربه

من دختر دومو پیش ایشون طبیعی به دنیا آوردم خیلی زایمان شیرینی داشتم و واقعا خاطره خوبی ازش برام باقی موند. دارم نقشه میکشم واسه بچه سومم   

سزارين أولم پيش دكتر صارم بودم

به من انوكساپربن داد

دوني رو پيش كرم نيا رفتم اينقد بي خيال

گفت نميخاد ١٦هفته تو شكمم مرد

يكي از پرسنل صارم گفت كرم نيا بهتر

منم اشتباه كردم

الان دوباره حاملم

در به در دنبال دكتر مصدقم

دبگه بميرم هم فقط دكتر مصدق

2706