2737
2734
عنوان

کسی با حمیرا مصدق توی صارم زایمان داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27350 بازدید | 97 پست
الان كه تبليغ نيك نفس رو ميكنند قبلا كرم نيا  هر موقع مريض يكي كم ميشه تبليغش رو مبكنند امروز ...

من چند بار دیدمش خیلی خوش برخورد بود و مریض هاش هم همه راضی بودن دکتر من نبود ولی کادر اتاق عمل موقع زایمان خیلی تعریفشو نمیکردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر مصدق خیلی دکتر ماهی هستن هم از نظر اخلاق و هم از نظر تجربه من دختر دومو پیش ایشون طبیعی به د ...

سلام عزیزم میدونم تایپیک مال خیلی وقت پیشه. ولی دکتر از شما جدا از هزینه بیمارستان دستمزدی هم برای خودشون گرفتن؟

سلام من امروز مطب دكتر مصدق رفتم خيلي خوب بود ٣٠دقيقه اي بيشتر معطل نشدم همه چي خيلي ارامش داشت

سلام عزیزم میدونم تایپیک مال خیلی وقت پیشه. ولی دکتر از شما جدا از هزینه بیمارستان دستمزدی هم برای خودشون گرفتن؟

سلام دوستان  من هفته ٣٣هستم بخاطر كرونا مجبور شدم بيمارستانم رو عوض كنم و به من وقت دكتر مصدق ...

سلام عزیزم میدونم تایپیک مال خیلی وقت پیشه. ولی دکتر از شما جدا از هزینه بیمارستان دستمزدی هم برای خودشون گرفتن؟؟

2740