2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من داشتم 

با ماسک زردچوبه و آردنخودچی و ماست از بین بردم 

سیب زمینی رنده کردم ریختم تو قالب یخی هر صبح یه دونه درمیاوردم و میمالیدم به صورتم

خیار رنده کردم مالیدم به صورتم 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2738

گذر زمان انواع آسیبها رو به پوستم زده  (  انواع و اقسام) باید این تصمیم مهم هر چند پر هزینه رو می گرفتم . 

ان شااله شما هم مشکلتون رفع میشه عزیزم   پوست شما خیلی تازه است نگران نباشین. 

چقدر طول کشید ازبین بره گلم؟من دیگه خسته شدم واقعا.لک شدن جاشون

درمان گیاهی زمان بره اما خیلی بهتره 

من استفاده کردم خیلی خوب بود 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
گذر زمان انواع آسیبها رو به پوستم زده  (  انواع و اقسام) باید این تصمیم مهم هر چند پر هزین ...

یعنی فیشیال روتین انجام دادین گلم یا مزوندلینگ ؟میشه بدونم دقیق چه روشی انجام دادین و چندجلسع گلم

اخه چندین ماهه سیب زمینی و خیار و روش های گیاهی رواستفاده کردم ولی هیییچ

خب پس برید دکتر