2733
2739
عنوان

دلنوشته من...برای تولد دوسالگی پسرم

14807 بازدید | 16 پست
دو سال...دوسال زندگی شیرین در کنار تو...به شیرینی لبخند تو...نگاه تو مامان...بابا...چه خوب صدایمان میکنی و چه موهبتی است شنیدن این کلمه ها از زبان تو و چه هنرمندانه نقش زیبایت را در دل ما روز به روز پررنگ تر میکشی! در کنارمان می ایستی و قدت را با ما اندازه میگیری و قند در دل ما آب میکنی...رویاهایمان را پرواز میدهی به روزهای زیبایی که در انتظار ماست! باهم ساعت ها و ساعت ها بازی میکنیم و می چرخیم و میخندیم و از همه دنیا رها میشویم...فقط ما سه نفر...بی دغدغه، بی دلهره و بی اندازه شاد... رادین عزیز ما... همه زندگی مامان و بابا که دوساله دنیای ما  رو زیباتر کردی...تولد دوسالگیت مبارک
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم از لطف همتون عزیزان امیدوارم خدا عزیزانتون رو براتون حفظ کنه و دل منتظرای سایت رو شاد...
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
2738
2706