2733
2734
عنوان

خانما سزارینی بیاید لطفا

217 بازدید | 16 پست

11 روز سز شدم دیشب بخیمو باز کرد 1 ساعت بعد کشیدن نخ وحشتناک خونریزی کردم انگار شیر آب باز کرده بودن بعد کم شد الانم خونریزی دارم ولی غیر طبیعی نیس

این مدت چون کسی نبود مواظبم باش خیلی خمو راست شدم یا سوار موتور شدم یا چیزی بلند کردم ممکنه خونریزی داخلی کنم???😭😭 بدجور استرس گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به دکترت اطلاع بده

اخه ۱۱ روز سزارینی و موتورسواری؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

چطور نشستی رو موتور من تا ده روز نتونستم صاف وایسم میترسیدم خون ریزی از جای بخیه هات داری ؟ نشستی پاشو برو اورژانسی چیزی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ن از بخیه هام نیس خونریزی واژنی

اون که تا ۴۰ روز اوکی هست کم و زیاد میشه اگه خیلی خیلی زیاد شد یه دکتر برو 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ن از بخیه هام نیس خونریزی واژنی

نترس شاید بهت فشار اومده و بقایای رحم داره خارج میشه

فقط مواظب بخیه ها باش که بهش فشار نیاد خوب نگیره و خونریزی و عفونت کنه 

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2706