2733
2734
عنوان

مهمان دوازده روزه

763 بازدید | 51 پست

بچه ها نگید پدر و مادرن و فلان و بهمان. من حوصله مهمون بیشتر از یک وعده رو‌ ندارم.هرکی میخواد باشه. مادر خودمم ک میاد تازه همه چیزو خودش میپزه و میشوره و می‌یابند و اصلا کاری ب من نداره؛ باز حوصله نمی کنم دوست دارم بعد دو روز بره! الان بابا مامان همسرم ده دوازده روزه اینجان!!! خدا شاهده ک زیر دلم و کمرم درد میکنه دیگه! دلم میخواد فقط صبح تا شب دراز بکشم. ضمن اینکه من ی دختر سه ساله هم دارم که مدام باید ترو خشکش کنم. بعد مادر همسرم هر از گاهی نمیفهمه چی از دهنش در میاره یه مزخرفی میگه میره رو اعصابم‌. برا همین من ب محض ناهار و شام دادن و جمع و جور کردن ظرفا میرم تو اتاق پتو میکشم روم ک بفهمه حوصله نشستن پیشش و گوش دادن ب حرفا و خاطره های تکراریشو ندارم. باور کنید مامان خودم تا حالا اینکارو نکرده ولی اگر چتر شه خونه عروسمون من ب شدت دعواش میکنم. دست خودمم نیست دیگه!! من حال و حوصله مهمون از یک روز بیشتر رو‌ندارم بخصوص ک این بنده خدا( مادر همسر) نه خواب داره نه اروم!!!!! مثلا من دیدم خوابم نمیبره ۶ صبح پاشدم ناهار اماده کنم ک بعدش تا ظهر بچپم رو تختم. یدفعه دیدم تو تاریک و روشن خونه عین جن ظاهر شد بالا سرم!!!!!!!!! ما تهرانیم و اونا از رشت میان. فاصله چهار ساعته. نگید حالا پدر مادرن و برکت میارن و فلان. من نه اون برکتو میخوام نه این کمر درد و پریود شدن زودتر از موعد رو و درست یا غلط تصمیم دارم بعد رفتنش حالا حالاها جواب تلفنشو ندم چون واقعا حوصلشو ندارم و میخوام آرامشم در اولویت باشه.اینم بگم ک همسرمم باهام کاملا همنظره و واقعا از کار ک حال و حوصله نداره و کاملا تو تیم خودمه!! یعنی با مامانش اصلا تفاهم ندارن دوساعت باهم صحبت کنن!!!

ببخشید پرچونگی کردم عزیزای دلم. درد دل بود فقط

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم درک میکنم منم همینم مهمون نهاااایتش سه روز

بعدش یا اون باید از خونه بره یا من

خانواده شوهرمم خیلی نمیمونن خودشون هولن که بزنن بیرون برن خونه دخترشون

بزار فک کنم ببینم چیکار میتونی بکنی

2740

فردا که پنجشنبه هست بگو شوهرت بگه دلم برا هوای رشت تنگ شده پاشین باهاشون برین جمعه شبم برگردیم که هم اونا برن و هم اینکه بی احترامی نشه، زنگ هم زد جوابشو بده که دلشون نشکنه، خودتم در آرامش باشی چون جواب ندی همش عذاب وجدان میگیری

حق داری ناراحت بشی ولی سخت نگیرتابره دیگه تحمل کن بعدم که رفت یه جوری بهشون بفهمون که مهمون دوست نداری زیادبمونه خونت🤷‍♀️

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

حق داری والا خیییلی سخته

بیدارشو 🦋  پروانه من ببین زندگی داره صدامون میزنه ،🌺🌷🌺🌷🌺🌷🌺 .........عزیز دلم ی وقت فک نکنی بی ارزشی .......،🖤❤️🖤❤️......خیالت راحت اگه تو نباشی.       ی جای کار دنیا میلنگه.......تو بیدار شو خودم نازتو میکشم .........خودم میشم پدرت      مادرت      همدمت          عشقت.       نازنینم .......بیدارشو .......دنیا هنوز قشنگه .‌‌‌‌‌‌..    دنیا هنوز تورو صدا میزنه       🌱🌿🍃☘️    پروانه من      یادته خدا بهشتشو نشونمون داد         همونجا      دقیقا     همونجا      منتظرمونه         بالاخره      ی روزی      ی جایی      🦋    پروانه قلب خستم پر پروازم باش تنهام نزار 🖤🖤..
2706