2737
2734
عنوان

شیردادن ب نوزاد باوجود رفلاکس حاد

90 بازدید | 22 پست

نوزادم ۳ماهشه ۶۰روزه که رفلاکسش شدید شده اشتهاش کم و زیر سینه یک تاسه دقیقس .بیشتراوقاتم سینه نمیگیره با قاشق شیرمیدم .دارومیدم چندبارم دکترمتخصص اطفال بردم گفتن ۴ماهگی شروع غذا .حالا چیکارکنم شیرم خشک نشه چون میدوشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی ایشالا زودی خوب بشه 

لایکم نکن لطفا😩اگه لایکم کنی خیلی دیونه ای.       🧿❤Married‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ❤️🧿

رژیم غذاییتو رعایت میکنی

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
2738
محصولات لبنی نمیخورم تقریبا رعایت میکنم.دکترش گفت این یه ماهم یه جور سرکن تا ب غذا بیفته 

به غذا هم بیوفته باز داره دخترمنم اینطوری بود تا الان که نزدیک یه سالشه خوب شده

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
بله دکترگفت آلرژیم داره

ببین اگه نمیتونی رژیم دقیق بگیری بچه رو اذیت نکن کلا شیرخشک بده

چون بدتر بهش آسیب میزنی 

کلا لبنیات   آجیل ، ماکارانی ، کنجد ،گوشت گاو ،تخم مرغ ، ادویه ، زعفرون باید حذف کنی 

2706