2733
2739
عنوان

طوطی عروس هلندی

117 بازدید | 17 پست

سلام دوستان از امروز صبح عروس هلندی من به شدت با پای راستش بینی نوک سمت راستشو میخارونه 

کسی میدونه علت چیه قبلا اصلا این حرکت رو نمیکرد .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

خدایا خودت میدونی خودت میتونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوراخ بینی سمت چپش  طوری که پای چپش هم بیاد بالا احتمالا گرفته!!!

سمت راستو میخارونه.بعد اینکه وقتی خودشو پف میده تکون میده کلی پر ریز میره تو هوا و اینکه با نوکش خودشو زیر بالاشو میخارونه کلی پر دور دهان و بینیش جمع میشه من تمیزش میکنم 

2728
یه فوت کن شاید پری چیزی رفته توش .بعدم همیشه خودش و قفسشو تمیز نگهدار زود مریض میشه

چرا تمیز کردم ولی با یه حالت عصبی میخارونه میترسم با ناخنش خون بیاره خودشو 

آره ولی اگر خیلی بخارونن طبیعی نیستا باید ببری پیش دامپزشک

انگار پرریزی داره علایم‌پرریزی چیه شما یدونین ؟ دور گردنش چندتا پر جدیدهم  در اورده 

2740
طوطی منم چند روزه پراش می‌ریزه اما خوب روزی پنج تا طبیعیه نه بیشتر .فک کنم فصلشه

پرهای بزرگش اصلا نریخته پرهای ریز مثل پرز ک وقتی خودشو تکون میده تو هوا پخش میشه .اصلا هیچی از طوطی ننیدونم دخترم گفت بخر همه دوستام دارن خریدم همیشه نگرانشم اصلا دوس ندارم شرمنده خدا شم اصلا تو قفس هم نمیزارمش دلم نمیاد حبسش کنم 

طوطی منم چند روزه پراش می‌ریزه اما خوب روزی پنج تا طبیعیه نه بیشتر .فک کنم فصلشه

شما غذا چی بهش میدین .من فروشنده یه ترکیبی بهم داد که همه چی توش هست من فقط همونو میدن  طوطی من ۶ ماهشه نمیدونم چی میتونه بخوره

شما غذا چی بهش میدین .من فروشنده یه ترکیبی بهم داد که همه چی توش هست من فقط همونو میدن  طوطی من ...

همون ترکیبی که همه چی قاطی همه مخصوص طوطی و جو و گندم پرک .ارزن و تخم کتان .تخم مرغ آب پز و همینا رو بهش میدم میخوره .آبش رو هر روز عوض کنید و هفته ای یکبار تو آبش یک قاشق چایخوری سرکه سیب بریزید که بدنش اگر عفونتی چیزی هم داشته باشه خوب میشه .میوه هم اگر دوست داشته باشه بخوره براش خوبه

پرهای بزرگش اصلا نریخته پرهای ریز مثل پرز ک وقتی خودشو تکون میده تو هوا پخش میشه .اصلا هیچی از طوطی ...

آره میفهمم گناه داره پرنده .فقط باید هفته ای یکبار هم با آبپاش یا هر چیزی آب ولرم روش بپاشید آمیزش کنید بعدم خوب خشکش کنید که زود سرما میخوره

2706