2737
2734
عنوان

دخترم هیچچچچچی نمیخوره😔

173 بازدید | 13 پست

سلام خانما..دخترم ۱۰ ماه و نیمشه..اصصصلا لب به غذا نمیزنه..فقط و فقط شیر میخوره اونم کم..شیرخشکی هست..سرلاک فرنی ابگوشت هرچی میدم اصلا لباشو وا نمیکنه.سرشو کج میکنه اونور‌.هر کسی خواست ب این بچه غذا بده نتونست..من چیکار کنم..شما تجربه ای دارید

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم

چطوری سعی میکنی بهش غذا بدی؟

تا حالا اصلا هیچی جز شیر نخورده؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم معمولا همینجور بچه ها اولی که به غذا میان خوب میخورن بعد یه مدت اصلأ نمیخورن و از شیر که بگیری بعد یه مدت خوب میشن.نمیتونی همون سرلاک تو شیشه بدی.یا سوپ درست کن میکس کن تو شیشه بده میوه پوره کن تو پستونک مخصوص هست اسمش یادم نیست سیسمونی ها دارن تو اون بده اینجوری امتحان کن شاید خورد 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 

سلام آخ منم بچه بودم هیچی نمی‌خوردم و دکتر فقط قرص های تقویت کننده به من میداد هرروز می‌خوردم  الان بیست ویک هیچ مشکلی ندارم ... دکترا میگفتن زنده نمیمونم کلا تا ۱۲ سالگی خیلی کم غذا می‌خوردم ولی خب خداروشکر الان تپل شدم خیلی حالم خوبه ... 

لبه ی پرتگاه ایستاده بودم... خسته و ناامید دستانم را باز کردم تا بپرم ... اشک هام سرازیر شده بود قبل اینکه بیفتم بابا مچ دستم را گرفت و گفت کجا میخوای بری ؟ مگه خودت رو بهم نسپردی ؟ وقتی بابا من رو از پرتگاه کشید بالا خودم رو بغلش انداختم و در حالی که گریه میکردم گفتم تروخدا بابا تنهام نذار دیگه نمیتونم ادامه بدم 

عزیزم دختر منم همینطوره. یه دکتر بردمش گفت تا وقتی که شیر بخوره همین طوری میمونه. از اون موقع روزا اصلا بهش شیر نمیدم خداروشکر خوبه الان. بهتر شده خوردو خوراکش

دوقلو های عزیزم دوستتون دارم بیشتر از جونم. 
چطوری سعی میکنی بهش غذا بدی؟ تا حالا اصلا هیچی جز شیر نخورده؟

با بازی..با کلک..به زور.‌هر مدلی امتحان کردم نشده..ب زورم ک دادم بالا اورده..کوجیکتر ک بود با قطره چکون بزرگ بهش سرلاک میدادم.الان اونم نمیزاره..یعنی اصلا قاشق نمیزاره دهنش

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
2740
عزیزم دختر منم همینطوره. یه دکتر بردمش گفت تا وقتی که شیر بخوره همین طوری میمونه. از اون موقع روزا ا ...

از چند ماهگی بهش شیر ندادی؟؟؟

شربت زینک امتحان کردی؟ 

نه..چه مارکی بگیرم؟

بچه ده ماهه میتونه بخوره؟

منم اینجوری بودم بزرگترم شدم دیر وزن گرفتم 

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
با بازی..با کلک..به زور.‌هر مدلی امتحان کردم نشده..ب زورم ک دادم بالا اورده..کوجیکتر ک بود با قطره چ ...

روش غذا دادنت از اول زیاد جالب نبوده برای همینم الان تمایلی نداره.

سعی کن کم کم با طعم ها آشناش کنی. قاشقو بذار کنار. انگشتتو به کره، آب میوه تازه، سوپ طعم دار و... آغشته کن و بذار روی لبش که خودش زبون بزنه و بچشه. موز و میوه های خیلی نرم رو بده بهش که بازی کنه و خودش کم کم ببره طرف دهنش. دست خودشو بزن به خوراکی و با بازی بگو خودش ببره طرف دهنش.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
روش غذا دادنت از اول زیاد جالب نبوده برای همینم الان تمایلی نداره. سعی کن کم کم با طعم ها آشناش کنی ...

بخدا اینکارو هم‌کردم..مشکل من اینه ک اصصصلا نمیزاره چیزی جز شیشه سمت دهنش ببرم..نه انگشت نه قاشق هیچی..سرشو کج میکنه جوری ک‌ادم میگه الان گردنش میشکنه..جلوش ماکارونی میزارم میگم خودش برداره..همه رو پخش و پلا میکنه دریغ از یدونه خوردن..هرچی میدم خرد میکنه میریزه زمین ..نمیخوره هیچی