2733
2739
عنوان

زشت نیست بپرسم؟/:

967 بازدید | 20 پست

شما فرض کنید یه آدمی ادعای یه مدرکی رو داره

بعد شما پرس و جو میکنید اصلا اسنادی براش نیست

زشته برم بپرسم قضیه چیه ؟ نگه چرا شک دارید😐😂میترسم مثلا اسم شناسنامه اش چیز دیگه ای باشه بعد مدرک رو داشته باشه ضایع بشم

که خدا بغل کند مگر مرا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره شخص کی باشه شما چه نسبتی بهم داشته باشید 

دوست داشتی قضیه رو بیش تر بازش کن

ولی اگه محض کنجکاوی داری اینکارو میکنی بیخیال شو احتمال ضایع شدن بالاست ریسک داره

ولی اگر قراره از اون شخص خدماتی دریافت کنی پکیجی چیزی بخرید خیلی واضح و شفاف بهش بگید من میخوام مدرکتونو ببینم

ای شه شطرنج فلک مات مرا برد تورا🧡
2740
هرکی فهمید توضی بده

اینقدر نامفهوم نگفتما:(

یه ادمی میگه من یه مدرکی رو دارم تحقیق کردم جایی سندی براش نیست

میخوام ببینم بپرسم ازش یا نه

بستگی  داره اون طرف چه نسبتی باهات داشته باشه و اون مدارکی که داری ازش حرف میزنی در مورد چی باشه و چقدر مهمه...

از همه ی اینا مهم تر اینکه چطوری بپرسی(اگر طوری بپرسی که برداشتش این باشه که من بهت اعتماد ندارم ، خب بده)

داره به مردم مشاوره میده ها😐!

اکثر مشاورها همینن🙈🙈🙈🙈یه مشاوری بود که حتی تو شبکه جام جم میومد،اما من چون از بچگی ش میشناسمش میدونم مدرکش دیپلمه الانم یه دفتر بزرگ و معروف داره بابت مشاوره

بستگی  داره اون طرف چه نسبتی باهات داشته باشه و اون مدارکی که داری ازش حرف میزنی در مورد چی باش ...

خودش که نه با همسرش

یه پیج اینستا داره در حوزه روانشناسی شماره هم گذاشته برای مراجع اما تا جایی که من از طریق خانمش میدونم شغل اصلیش چیز دیگه ست

اسم و فامیلش هم تو سایت نظام زدم عضو نبود

ولی مرسی در کل ♥️

2706