2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چیز دیگه ای نمیتونی ببری؟ اگه نه یه کش دستبند و چند تا مروارید بخر براش دستبند درست کن

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

یا توی یه گدون بکار ببر

یا قشنگ تزیینش کن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
نه خیلی هم خوبه! یه کاغذ از دفترتم بکن، بپیچش دورش!🥲😂

بی ذوق 

کامنتت رو دیدم گفتم مردی 😝

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خب راست میگه آخه گل تو باغچه رو نمیبرن کادو برا کسی،البته زمان ما برا معلما میبردیم    

باشه ولینباید ذوق بچه رو کور کنه اینجوری کاغذ ار دفترت بکن😂

چی بگم مگه استارتر بچس؟!،اینجا چیکار میکنه    

نه منظور اون بچه نیس

نمیدونم استارتر چند سالشه ولی کلا نباید بزنه تو ذوق کسی

بعدشم ادم یکم ذوق و سلیقه داشته باشه میتونه همون گل رو خیلی خوشگل تزیین کنه ببره 

مگه گلهای گل فروشی از فضا میاد

نه منظور اون بچه نیس نمیدونم استارتر چند سالشه ولی کلا نباید بزنه تو ذوق کسی بعدشم ادم یکم ذوق و س ...

من یه جا کار میکردم باغچش رز هلندی داشت نگم برات از قشنگیشون.دیگه چند بار چند شاخه چیدم بردم گل فروشی برام دسته گل درست میکرد میبردم برا مهمونی .اکه رز هلندی باشه واقعا میشه از باغچه برد.