2737
2734

من طی این مدتی که اقدام کردم و سرچ کردم یه سری کارها رو یاد گرفتم که برای اثربخشی سریعتر خیلی از خانم های عزیز نتیجه گرفتن

هرکدومتون نظری دارین یا تجربه و پیشنهادی که بتونه حتی به یه نفر کمک کنه قطعا موجب خوشحالی و موفقیت یه خانواده خواهید شد و در کنار هم از اسن حس خوب لذت خواهیم برد

. هر اقدامی عزیز بگه چند وقته اقدامه چه راه هایی رو رفته 

.تجربه های موفقتون رو با ما به اشتراک بذارین

.کنارهم شروع کنیم یه سبک سالم به همراه روش های طبیعی و بی خطر در کنار اقدامات درمانی لازم زیرنظر متخصص انجام بدیم

با انگیزه و با هدف جلو بریم و هر شب اینجا در حد یه پست گزارش بدیم که اگه جایی شل کردیم به همدیگه انگیزه بدیم

هر روش و تجربه ی شما میتونه یه پله مارو جلوتر ببره

#‍ امیدوارم همه ی عزیزان با امید به خدا موفق بشن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماه ۱۹ هستم اقدام.روز دوم پریودم . بهم گفتن روز اول تا سوم دمنوش تخم هویج بخور ک من امروز سروع کردم.میگن میاز درمانی خوبه ولی انجام ندادم.چون واسه پرولاکتین تاثیر گذاره. شنیدم بعد از تموم شدن پریودی بادکش رحم و تخمدان یک روز در میون تا روز تخمکگذاری انجام بدیم.

2740
عزیزان من خودم ۱۴ ماه اقدام داشتم بهد دوقلو باردار شدم  متاسفانه هفته ۱۱ از دستشون دادم شهری ...

عزیزم چقدر سخته

من‌شنیدم‌ دود چای سبز خوبه حالا این‌مااه دارم‌امتحان‌میکنم

پیاز درمانی و پودر اینوفولیک و سیاهدانه و عسل رو ناشنا و بادکش و بستن‌شکم‌با چیز گرم‌همه اینارو امتحان کردم‌جواب نداده

عزیزان من خودم ۱۴ ماه اقدام داشتم بهد دوقلو باردار شدم  متاسفانه هفته ۱۱ از دستشون دادم شهری ...

اخی 🥺

انشالا بارداری بعدی بارداری راحت و خوب باشه و بسلامت بدنیا بیاد نی نی

من خودم ۱۳ ماهه اقدامم

برای همدیگه دعاهای خوب کنیم 💐
2706